Real Racing 3

Real Racing 3 – напевно, найвідоміший мобільний симулятор перегонів. На відміну від того ж Asphalt тут фізика максимально наближена до реальності. За рахунок цього грати важко, але цікаво: ви відчуваєте різницю між машинами та вчитеся керувати ними.
Про популярність симулятора говорить кількість завантажень: понад 100 мільйонів людей по всьому світу віддали перевагу цій грі. Усередині ви знайдете 40 ліцензованих трас, які не просто вигадані художниками, а існують у реальному світі. Усі траси розташовані на території 19 реальних точок.

Завантажити Real Racing 3 можна на мобільні пристрої під керуванням операційних систем iOS та Android.

Переваги симулятора Real Racing 3

Детально промальовані автомобілі

На початку гри ви отримуєте доступ до 43 автомобілів. З проходженням рівнів, ця кількість збільшується до 250 екземплярів: від Ford та Porsche до Bugatti.

Популярні траси

Ви взяли автомобіль, що сподобався, а тепер настав час вирушити на гонку. У грі є безліч карт, які повторюють об’єкти, що існують в реальності. Автодром у Дубаї, траса «Америка», Нюрбургрінг та інші значимі траси тепер доступні у вашому смартфоні.

Змагання з реальними людьми

Можна брати участь у перегонах як із штучним інтелектом, так і з реальними людьми. Киньте виклик у глобальному змаганні на 8 гравців: боротися за перемогу ви будете з людьми з усього світу. Впевнені, що зможете тягатися з найкращими гонщиками планети? Тоді запускайте двигун!

Але для початку потрібно завантажити Real Racing 3, посилання в описі під цим текстом.

Декілька ігрових подій

Окрім вибору автомобіля, трас та суперників, можна вибирати лігу, в якій ви хочете виступати. Це може бути як Formula 1, і звичайна гонка на вибуття серед вулиць міста.

Зручне керування

Варто зазначити, що розробники дуже постаралися над фізикою гри. По-перше, фізика автомобілів не викликає роздратування, як у аркадах. Якщо машина притирається бортом до стіни, вона зупиняється, а чи не продовжує рух.

По-друге, у вас є повністю робоче дзеркало заднього виду, а також можливість динамічно змінити формат відображення гонки: зовні автомобіля або з боку пілота в кабіні. Сенсор моментально спрацьовує на дотик пальця, тому завжди є можливість різко загальмувати чи прискоритись.
Щоб встановити Real Racing 3 із Play Market або App Store на ваш пристрій, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange