Craftsman: Building Craft

Craftsman: Building Craft – це аркадний симулятор, який можна встановити на смартфон або планшет з операційною системою Android. Ваше завдання у цій грі – будувати будинки та замки. Робити це можна самостійно або за допомогою друзів.
Тут використовується 3D-формат, а в основу концепції взято інший популярний проект – Minecraft. Тому вони дуже схожі за ідеєю: це такий самий симулятор, де ви можете проектувати та будувати.

Потрібно конструювати, а потім втілювати в життя найсміливіші ідеї. У руках у вас буде лише власна фантазія та практично необмежений інструментарій. Нудно будувати самостійно? Покличте друзів на допомогу! Вони можуть завантажити Craftsman: Building Craft безкоштовно за посиланням нижче.

Геймплей Craftsman

Щоб керувати блоками, під рукою у вас буде джойстик. З його допомогою можна пересувати необхідні деталі в будь-якому напрямку.

У грі є різні режими, тому нудьгувати вам не доведеться. Тут вам постійно підказують, що і як краще зробити. Якщо порівнювати з майнкрафтом, то ця гра набагато дружелюбніша до гравця.

Якщо ви хочете розслабитися і просто дати волю своїй фантазії, то це найкращий варіант для мобільного пристрою. Грати в неї також можна без підключення до інтернету це окремий плюс. Тобто у дальній дорозі ви можете зосередитися на творчості, і не помітити, як пролетіла подорож.

Графіка та звук

Тут піксельна графіка, виконана у стилі Minecraft. Це зроблено спеціально, щоб додати атмосферу до проекту. Зовні все схоже на реальний світ — адже не дарма це симулятор. Ви можете відчути себе архітектором, що створює нові світові шедеври.

Крім цього, тут дуже реалістичні звуки — ви ніби знаходитесь на будівельному майданчику. Це допомагає залучитися до гри, і не помітити, як пролетіло кілька годин.

Craftsman : Building Craft ви можете, перейшовши за посиланням під цим текстом. Там можна встановити гру з офіційного джерела.

Особливості

Ви можете обрати:

  • Переважний варіант збору блоків
  • Якість опрацювання навколишніх текстур
  • Радіус промальовування об’єктів
  • Те, як швидко реагує на екранний джойстик. Це дає змогу точніше ставити блоки, створюючи архітектурні шедеври.

Ці дрібниці роблять гру приємнішими, тому ми рекомендуємо завантажити Craftsman : Building Craft. Щоб встановити гру на смартфон із Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange