Кав’ярня

“Кав’ярня” гра для тих, хто хоче спробувати себе у сфері обслуговування. Дуже реалістичний симулятор, в якому ви станете власником кав’ярні та працюватимете на покращення та зростання показників.Про гру Кав’ярня

У цій грі головним персонажем є власниця маленької нової кав’ярні – Тетяна.

Вона дуже хоче побудувати великий прибутковий бізнес і всі сили спрямовує у цю справу.

Основним важливим аспектом є спілкування з відвідувачами, завдяки яким вона може покращувати свою кав’ярню.

Функціональність Кав’ярні

Вся дія розгортається навколо однієї кав’ярні, де на початку гри навіть немає жодної тумбочки та стільця. Але з кожним рівнем ви матимете прибуток, який ви можете витрачати, щоб облаштувати затишну кафешку.

Спочатку вам будуть доступні лише деякі предмети з магазину. У магазині є такі розділи:

  • Обладнання.
  • Екстер’єр.
  • Інтер’єр.
  • Склад.
  • Банк.

Про кожного детальніше.

Обладнання

У цьому розділі ви знайдете кавоварки, холодильники, телевізор, різні вітрини з солодощами та багато іншого, що може стати в нагоді для гарного функціонування кав’ярні.

Екстер’єр

Ліхтарі, рослини, паркани та вивіски – це все стане вам у нагоді для прикраси вашої кав’ярні та двору навколо.

Інтер’єр

Тут ви можете вибрати та купити колір стін та підлоги, столики, тумбочки, лавки, барні стійки, квіти та журнали. Все, що стане вам у нагоді для створення красивого, модного та сучасного закладу.

Склад

Тут будуть зберігатися ваші предмети техніки, столи і стільці, які вам подарують або вам не буде місця, де їх зберігати.

Банк

Місце, де ви можете докупити собі монети і діаманти, для покупки речей та обладнання у кафе.

Оплата проводиться платіжними кредитними картками Visa та MasterCard.

На головному екрані ви бачите зверху 2 іконки, де відображаються монети та діаманти.

Монети ви заробляєте з кожного виконаного замовлення та витрачаєте на облаштування свого бізнесу. Діаманти ж вам може подарувати відвідувач або вони випадуть у лотереї. За діаманти ви купуєте рецепти.

Так-так, ви можете купувати не тільки обладнання, а й рецепти кавових та чайних напоїв, десертів. Також ви можете самостійно змінювати ціну у своєму меню, підвищуючи її чи знижуючи, гра вам сама підкаже, коли і що варто зробити.
Виконуйте завдання та замовлення і дуже швидко ваш бізнес набире обертів. Пізніше ви зможете найняти на роботу помічників, щоб швидше обслуговувати нових і постійних клієнтів.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange