Talking Tom Hero Dash Run Game

“Talking Tom Hero Dash Run Game” – це мобільний раннер, в якому вам доведеться знову зустрітися зі своїми улюбленими героями. Гра випустила компанія Outfit7, тому ви поринете у всесвіт розмовляючого кота Тома і його друзів.
Тепер у них з’явилися супер здібності. Вам необхідно переслідувати та боротися зі лиходієм єнотом, щоб врятувати своїх друзів. Цікаво? Ще б! Мабуть, це найнестандартніший і найцікавіший раннер, з цікавим ігровим сюжетом.

Встановити гру “Talking Tom Hero Dash Run Game” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Talking Tom Hero Dash Run Game”

Геймплей

Як ми вже написали вище, ви потрапите в мультивсесвіт ігри “Мій Том, що говорить”. Відповідно, персонаж від імені якого ви граєте, це сам Том. За класикою жанру, керування героєм досить просте. Робіть свайп вниз, вгору, ліворуч і праворуч, залежно від того, яка перед вами перешкода.

При цьому в процесі намагайтеся збирати якнайбільше золота. Витратити його можна на деякі посилення, щоб надалі було простіше знищувати єнотів.

Навіщо це все? У чому суть такого забігу? Тому дуже добрий кіт, тому має багато друзів. Злі єноти їх вкрали. Відповідно ваша мета – допомогти друзям вибратися з полону.

Впевнені, що зможете впоратися із цим складним завданням? Ви можете завантажити “Том, що говорить: погоня героїв” і випробувати свої сили вже зараз.

Перешкоди

Давайте трохи поговоримо про те, які перешкоди будуть зустрічатися на вашому шляху. Почнемо з того, що у грі є кілька світів. Залежно від того, в якому світі ви перебуваєте, перешкоди відрізнятимуться один від одного.

Десь вам доведеться перестрибувати з даху на дах. А десь гойдатись на підйомному крані. Побуває ваш персонаж навіть на круїзному лайнері. Всюди є свої особливості, які вам доведеться вивчити.

Не забувайте і про злих єнотів. Вони всіляко заважатимуть дістатися ваших друзів. Якщо ви їх битимете і знищуватимете, то отримаєте додаткові нагороди в кінці забігу.

Як бачите, вам доведеться постаратися, щоб протриматися якнайдовше. Врятуйте друзів якнайшвидше. А завантажити “Talking Tom Hero Dash Run Game” ви можете безкоштовно, за посиланням під цим текстом.

Інші особливості

Чим відрізняється ця гра від своїх конкурентів? Насамперед у ній у кожного героя є своя суперздатність. Ознайомитись з ними ви можете безпосередньо в процесі гри.

Щоб змінити вбрання якогось персонажа, вам потрібно отримати доступ до нього. Відкривайте їх по шматочку, а потім насолоджуйтесь зовнішнім виглядом героя.

Велика кількість рівнів та нестандартний сюжет виділяють гру на ринку. У “Том, що говорить: погоня героїв” із задоволенням грають як діти, так і дорослі гравці. Красива графіка та динамічні забіги точно вам сподобаються.
Хочете скачати гру “Talking Tom Hero Dash Run Game” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange