Безоплатна правова допомога

«Безоплатна правова допомога» – це мобільний додаток, який дає користувачеві можливість отримати юридичну консультацію в онлайн-форматі, причому абсолютно безкоштовно.
У житті кожного з нас трапляються різні ситуації. Буває так, що виникає якесь юридичне питання, але інформацію щодо нього знайти нереально, а отримати консультацію юриста досить проблематично та дорого. Що ж робити у такій ситуації? Хто може допомогти? Додаток «Безоплатна правова допомога» стане вашим першим помічником.

Встановити «Безоплатна правова допомога» можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги додатку «Безоплатна правова допомога»

Хто може отримати допомогу?

Отримати первинну консультацію може будь-який користувач. Кожен громадянин України має право на безоплатну первинну допомогу з будь-якого питання. Зараз це як ніколи актуально, адже через ситуацію, що склалася в країні, необхідність у юридичній допомозі може знадобитися в будь-який час.

Консультації

У додатку вже зібрано деякі найбільш затребувані консультації. Щоб ознайомитися з ними, вам потрібно в головному меню програми натиснути на розділ “Новини та найпоширеніші консультації”. Далі, виберіть ту статтю, яка вас зацікавила або безпосередньо може відповісти на ваше запитання.

У чому перевага такого формату? На деякі запитання фахівці готують консультації і завантажують їх на інтернет-ресурс WikiLegalAid. Це дуже зручно, адже користувач може не чекати на відповідь від юриста, а самостійно ознайомитися з необхідною інформацією.

Користуватись сервісом дуже легко. Спробуйте завантажити програму «Безоплатна правова допомога» можна за посиланням під цим текстом.

Які послуги можна отримати у додатку «Безоплатна правова допомога»?

На головній сторінці програми користувач може ознайомитися з чинним законодавством про безкоштовну правову допомогу. Це дуже корисна інформація, адже вона дає загальне поняття про те, хто може розраховувати на допомогу або надавати її і так далі.

Отримати безкоштовну допомогу користувач може декількома способами:

  • Перший і найпростіший, це зателефонувати до гарячої лінії. Фахівець одразу ж вам допоможе. Без довгих очікувань та обіцянок у стилі “Ми обов’язково вам передзвонимо”.
  • Також консультацію з вашого питання можна отримати на вашу електронну пошту.

В онлайн-чаті з фахівцем користувач може з’ясувати: Чи має він право на безкоштовну вторинну допомогу. На відміну від первинної, на вторинну можуть розраховувати лише певна (незахищена) частина населення.

Також у додатку є можливість надіслати запит на отримання адресної консультації. Ну і звичайно на головній сторінці ви знайдете розділ, в якому зібрана вся необхідна вам контактна інформація.

Це одна з небагатьох програм, в якій ви дійсно можете отримати реальну правову допомогу, причому навіть не виходячи з дому. Доступність та корисність – чудові причини, щоб почати користуватися цією програмою.
Бажаєте встановити «Безоплатна правова допомога» з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді можете натиснути на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange