Wood Block Puzzle блочна гра

“Wood Block Puzzle” – це мобільна головоломка, яка побачила світ ще у 2018 році. Незважаючи на досить давню дату виходу, додаток має досить високий рейтинг на офіційних джерелах, і щодня вербує нових гравців по всьому світу.
По суті гра чимось схожа на всіма нами улюблений тетріс. Але все ж таки відрізняється зовнішнім виглядом і деякими функціями. Саме це виділяє її серед конкурентів та робить такою цікавою.

Встановити “Wood Block Puzzle” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Wood Block Puzzle”

Як грати?

На екрані з’явиться ігрове поле. Воно є сіткою, розміром 10х10. Трохи нижче, розташуватися місце для незатребуваних на даний момент фігурок. В окремому квадраті показано, якою формою випаде наступний блок.

У чому полягає ваше завдання? Як і звичайному тетрісі, гравцю необхідно розташувати фігурки так, щоб вийшов цілий ряд. У такому разі він знищується і у вас з’явиться більше місця для наступних маніпуляцій.

Здавалося б, усе дуже просто. Але насправді вам доведеться дуже швидко думати, щоб розставити всі блоки в правильному порядку. Ми впевнені, що у вас обов’язково все вийде. А щоб випробувати свої сили на ділі, ви можете завантажити “Wood Block Puzzle” на свій смартфон або планшет.

Режими гри

У грі є два режими гри. Перший це класичний, про нього ми вже розповіли вам вище. Другий режим трохи відрізняється від попереднього. Тут вам належить не просто збирати фігури та знищувати лави.

У другому режимі, якщо ви правильно розставите різнокольорові блоки, зможете зібрати красиву картинку. Звучить досить цікаво чи не так?

Відмінності від конкурентів

Чим же ця гра відрізняється від звичайного тетрісу? Почнемо із простого: графіка. Всі ми знаємо, що в класичному тетрісі, фігурки, та й у принципі всі складові різнокольорові та дуже яскраві. Дизайн “Wood Block Puzzle” трохи відрізняється від стандартів. Всі деталі в грі зображені так, ніби вони виготовлені з дерева.

Це, у свою чергу, створює красиву і не набридливу картинку. Тому, якщо ви хочете розслабитися після важкого дня або просто хочете приємно провести час, сміливо можете грати в “Wood Block Puzzle”.

Ще однією відмінністю від конкурентів є те, що ви ніяк не можете змінити фігуру, що з’явилася. У стандартному тетрісі їх можна обертати за годинниковою стрілкою тощо. Тут же якої форми та сторони фігурку вам дали, таку і потрібно її помістити на полі. Це робить гру складнішою і водночас ще цікавішою.
Хочете завантажити “Wood Block Puzzle” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange