Standoff 2

Standoff 2 – це мобільний мережевий шутер. Працює на пристроях з операційною системою Android та iOS. Це справді шикарний варіант проводити вільний час, коли більше нема чим зайнятися.
Творці реалізували всі технічні особливості жанру, щоб кожен гравець отримував задоволення від гри. По суті, цей проект аналог CS:GO тільки для телефону.

Геймплей

Він практично не відрізняється від великих братів — тут також є три режими.

  • Після смерті герой відроджується, і гра продовжується.
  • Тут одна команда встановлює бомбу, а друга має її знешкодити.
  • Гонка озброєнь – підвищуючи рівень, ви відкриваєте більшу кількість зброї.

Навіть цих режимів вистачає, але здається, що в майбутньому їх стане ще більше. У кожному режимі гра не триває більше 10 хвилин – бої дуже динамічні.

Скачати Standoff 2 на телефон можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Як управляти персонажем?

Через пару годин тренування ви призвичаїтесь до управління і перестанете його помічати. Починаєш робити все на автоматі. Також тут є можливість підлаштувати керування під себе, змінюючи кнопки місцями.

Після звикання до управління, ви починаєте грати у своє задоволення. Короткі сесії приносять максимум задоволення: ви не зациклюєтеся на перемогах чи поразках. Це створює гарний настрій та приємну ігрову атмосферу.

Встановити Standoff 2 потрібно для того, щоб відчути як це грати в легендарний шутер на мобільному пристрої. Відчуття приємні насправді.

Графіка

Вона тут досить проста, але ось скіни зброї та людей опрацьовані непогано. Ви можете отримати різні скіни, діставаючи їх із ящиків. Вони будуть різноколірними, і трохи піднімають настрій. Але тільки на початку бою — далі просто перестаєш звертати на них увагу.

Особливості

  • Тут немає автоматичної стрілянини і це плюс. Ви повністю контролюєте, коли стріляти і по кому стріляти — це за вас не вирішує комп’ютер. Щоб стріляти, потрібно тапнути у певній зоні екрана або кнопкою. Режим керування стріляниною можна вибрати самостійно.
  • Вибирати зброю можна прямо у грі. Ця особливість запозичена з Counter Strike. Патрони нескінченні, головне — вчасно робити перезарядку, щоби не залишитися з порожнім магазином.
  • Сама гра безкоштовна, але в ній є кілька функцій, які можна купити за реальні гроші. Але грати без донату цілком реально.

Щоб скачати Standoff 2 безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange