Стрілянина з лука

Стрілянина з лука – це мобільна гра, яку можна встановити на смартфони та планшети з операційною системою Android. Ми звикли до вогнепальної зброї, тому складно уявити, як раніше люди справлялися лише з луком та стрілами.
Тепер у вас є можливість спробувати це самостійно. У цій грі ваше основне завдання – влучно стріляти з лука за цілями. Вам потрібно буде потрапити по мішенях, що рухаються, або статичним предметам.

Гра зроблена в 3D-форматі, тому ви максимально реалістично поринете в картинку. Ця гра захоплює, і хочеться проходити рівень за рівнем.

Завантажити «Стрілянина з лука» можна безкоштовно з офіційного джерела. Для цього перейдіть за посиланням під статтею

Що потрібно робити у грі?

Все просто: цілитися та стріляти. Набирайте очки, щоб отримати покращення вашої зброї. Також ви можете прораховувати, що для вас важливіше: бали чи час. Бали ви отримуєте за точні постріли.

Але якщо хочете перевірити удачу та влучність, спробуйте вразити цілі на швидкість. Особливо це важливо в іграх, де потрібно захищати союзників. Вибирайте цибулю, готуйтеся до стрілянини і починайте вражати цілі!

Щоб завантажити “Стрілянина з лука”, вам знадобиться буквально 15-20 секунд. Швидкість завантаження залежить від якості підключення до Інтернету.

Особливості

  • Спочатку потрібно вибрати цибулю та стріли. З підвищенням вашого рівня будуть відкриватися нові, вдосконалені моделі.
  • Щоб покращити ваші навички стрільби із лука, використовуйте класичний PVE-режим. У них можна добре потренуватися вправності та влучності.
  • Бажаєте ще краще прокачати ваш рівень, частіше заходьте у пригодницький режим. Тут важлива швидкість атаки та реакція.
  • Вигравати кожен мат можна лише з покращеною зброєю. А покращити ви його можете просто – вигравайте кожен раунд і отримуйте за це нагороди.
  • Класний музичний супровід, з яким вам простіше гратиме. Тут заводна мелодія, яка підганяє на активні дії.

Також це добрий тайм-кілер. У грі можна скоротити час у дальній поїздці або під час пересування у міському транспорті. Для гри не потрібен доступ до Інтернету.
Завантажити «Стрілянина з луку» можна безкоштовно. Перейдіть за посиланням нижче, щоб встановити гру на ваш пристрій із офіційного джерела Play Market. Грати зручніше на планшеті, тому що вам зручніше буде цілитися. На смартфоні управління реалізовано також відрізняється тільки діагональ екрану.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange