Fortnite

Fortnite – онлайн стратегія в жанрі MMO. За сюжетом вашого персонажа висаджують на острів, де він має стати найсильнішим гравцем. Якщо такий варіант не підходить, ви можете відпочити з друзями, переглянути фільми і просто весело провести час.
Тут присутні чотири кардинально різні ігрові режими: «Королівська битва», «Королівська вечірка», «Бій з бурею», а також «Творчий режим». Вибирайте той, що вам до вподоби і насолоджуйтесь грою.

Завантажити Fortnite можна безкоштовно на ПК з Windows/Mac OS, різні консолі, а також мобільні пристрої під керуванням ОС Android.

Особливості гри Fortnite

Режим королівської битви

Він відомий тим, що грати в ньому можна абсолютно безкоштовно. Цікавий факт: саме цей режим часто називають Голодними іграми. Адже мета відеоігри повністю повторює сюжет фільму: вам потрібно залишитися останнім гравцем, що вижив. Ви можете об’єднуватися в команду з друзями або іншими гравцями, та будувати різні фортеці з природних ресурсів.

Ще одна фішка даного режиму – це постійні апдейти, нові речі, засоби пересування, а також нові сезони та бойові перепустки. Кожен сезон — це нова тема, яка впливає на всю локацію, на зразок сьомого сезону «Вторгнення», де з’явилися інопланетні тарілки та зброя. Також цей режим включає внутрішній режим «Королівська вечірка». Тут ви можете відпочити та нічого не робити.

Творчий режим

Це місце, де ви можете виявити свою креативність. Встановіть гру Fortnite, створюйте свої світи та оцінюйте світи інших гравців. Вигадуйте різну складність міні-ігри, запрошуйте своїх друзів. Також у даній локації ви можете створювати бутафорію для свого острова. Прикрашайте його на свій смак та насолоджуйтесь гарним краєвидом разом із товаришами.

«Битва з бурею»

Це ще один дуже цікавий режим. У ньому вам потрібно буде помірятись силами з чудовиськами, яких називають «мозгляки». Борючись з ними, ви станете сильнішим, зберете безліч корисних ресурсів, створите нову зброю, а також поповните вашу добірку персонажів. А щоб знищувати мозків було легше, ви можете побудувати базу та зміцнити її безліччю хитрих пасток.
Щоб почати грати з друзями прямо зараз, переходьте за посиланням, встановлюйте гру Фортнайт та насолоджуйтесь цікавою грою.

Banner Fortnite

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange