Stack Ball – зламай платформи

“Stack Ball – зламай платформи” це мобільна аркада для пристроїв на базі операційної системи Android та iOS. Казуальна аркада, яка підійде, щоб «вбити» час у довгій подорожі.
Вона проста в управлінні і не змушує сильно напружуватися – грайте на втіху.

У чому суть гри?

Кулька має пробити собі дорогу за допомогою стрибка. Керувати ним можна практично одним пальцем. Кнопка дуже чутлива, тому спочатку потрібно призвичаїтися до її відгуку.

Враховуйте, що не можна впиратися в огорожі чорного кольору – їх, навпаки, потрібно уникати. Щоб пройти на високій швидкості через коридор, вам знадобиться практика. Головне – діяти спокійно та без емоцій.

Завантажити «Stack Ball – зламай платформи» можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

Пройти деякі рівні можна швидко, а ось у деяких доведеться попрацювати.

Налаштування

Тут все просто. Ви можете увімкнути або вимкнути звук у самій грі. Якщо він здається вам занадто монотонним, його можна вимкнути та просто грати під улюблену музику.

Розвиток концентрації

Ця гра допомагає розвивати концентрацію та увагу. Іноді буває незрозуміло, як пройти крізь стіну. Бувають ситуації, коли важко пройти блокування, тому раунд потрібно проходити кілька разів.

Завантажити Stack Ball можна безкоштовно, але у самій грі є реклама. Щоб вимкнути її можна просто вимкнути інтернет під час гри.

Ваша основна мета – допомогти кульці скотитися в низ. Барвисті платформи легко розбиваються з одного торкання. А ось платформи чорного кольору потрібно уникати, тому що кулька не може пройти через них.

Поки ви спускаєтеся, намагайтеся не пропускати предмети та бонуси – вони допоможуть у наступних раундах.

Графіка

Як для такої легкої гри тут барвиста і приємна графіка. Комфортний ігровий інтерфейс та вставки з анімаціями роблять гру приємною.

Особливості

Якщо кулька розженеться до максимальної швидкості, то вона зможе зламати навіть чорні перепони.

Час у цій грі «вбивається» дуже добре. Вона затягує, тому що кожен рівень стає все складнішим, і вас підганяє інтерес — а що ж буде далі?
Завантажити “Stack Ball – зламай платформи” з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче. Гра займає лише 30 мегабайт, тому вона встановлюється швидко і добре працює навіть на бюджетних пристроях.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange