SimCity BuildIt

SimCity BuildIt – це мобільна гра, де вам потрібно проектувати та створювати власне місто. Місто ставатиме все більше і складніше, і вам постійно потрібно вдосконалювати свої навички управління.
Приймайте правильні рішення, щоб усі городяни залишилися задоволеними — тільки так місто розвиватиметься. Ви створюватимете все з нуля: від системи трубопроводів до фешенебельних хмарочосів.

Тут можна купити кілька десятків будівель та будувати їх у будь-якому місці, де захочете. Але є одна умова: будівля обов’язково має бути з’єднана з дорогою. Тому потрібно детально розробляти план міського забезпечення, бо мешканці не захочуть жити поряд із заводом.

Завантажити SimCity BuildIt можна для того, щоб створити місто своєї мрії. Ви можете зробити її таким, як бачите самі. І це класно, спробуйте!

Особливості

Щоб жителі міста були щасливі, недостатньо будувати одні хмарочоси. Вам потрібно розбивати парки та створювати магазини, щоб були місця для дозвілля. Крім цього, вам знадобляться:

  • Електростанції – вони забезпечують електрикою усі будівлі міста.
  • Резервуари з водою – жителі вашого міста зможуть приймати душ, що значно збільшить їхній рівень задоволеності.

Завантажити SimCity BuildIt можна для того, щоб надихати містами інших гравців. Ви можете не тільки відвідувати їх, але й торгувати з ними. Обмінюючись ресурсами з іншими гравцями ви прискорюєте розвиток свого міста. Поліпшуйте свої будинки на отримані від інших гравців ресурси.

Вирішення справжніх проблем

Вам доведеться зіткнутися з низкою проблем. Це можуть бути:

  • Пробки на дорогах
  • Пожежі
  • Забруднення міста від великої кількості заводів та машин
  • Злочинність

Щоб це все врегулювати, потрібно створювати спеціальні служби та відомства. А знаходяться вони лише у спеціально призначених для цього будинках. Тому намагайтеся дотримуватися балансу, і тоді у вашому місті всі мешканці будуть щасливі.

Створюйте їм зони відпочинку. Це можуть бути: прибережна зона, яхт-клуб, пляжі та аквапарки. Крім того, що вони дозволяють людям відпочивати, це також додаткові податкові платежі до бюджету. Створюйте щось унікальне та неповторне – дайте волю фантазії.

За бажанням, ви можете оголошувати війну іншим містам. Але пам’ятайте, що це сильно виснажує всі ваші ресурси.
Завантажити SimCity BuildIt можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange