Red Ball 4

Легендарна гра Red Ball 4, яка має мільйони фанатів по всьому світу.

Про гру Red Ball 4

Історія гри починається в прекрасному та барвистим світі, де живуть круглі червоні м’ячики. Якось до них повертається один головне героя, тільки він уже не круглий, а квадратний. Дізнавшись від друга, що з’явився чорний квадратний лиходій, наш головний герой відразу поспішатиме на допомогу своїм землякам. Адже зрештою і планета може стати квадратною.Суть гри

Вам потрібно керувати круглим м’ячиком, допомагати йому долати перешкоди та вигадувати способи, як вибратися з пастки.

На початку гри ви пересуватиметеся по красивих і сонячних полях. Але чим далі заходитиме ваш герой, тим похмурішим і складнішим буде його шлях.

По дорозі ви зустрічатимете різні речі, які можуть вам допомогти подолати складності.

Наприклад, дерев’яна коробка, яку ви можете штовхати, а потім застрибнути на неї і сховатися від чорного чорного квадрата.

Щоб убити або знешкодити монстрів та чорного квадрата, ви можете стрибати їм на голову. Таким чином, ви їх або вб’єте, знешкодите на якийсь час.

Гра Red Ball 4 дуже цікава та затягуюча. Щоб завантажити Red Ball 4 на пристрій, перейдіть за посиланням нижче на перевірені джерела Play Market та App Store. Гра доступна для скачування на ОС Android та iOS абсолютно безкоштовно.

Функціонал гри Red Ball 4

Меню

У меню гри ви можете вказати свій вік, а також рекомендуємо авторизуватися за допомогою облікового запису в Google. Таким чином буде точно збережено результат та проходження гри.

Також ви можете вибрати мову гри. Доступні такі:

 • Російська
 • Французька
 • Англійська
 • Німецька
 • Італійська
 • Іспанська
 • Арабська
 • Китайська
 • Японська
 • Корейська
 • Португальська

Ви можете вибрати будь-яку зручну мову для гри.

Також доступні стандартні налаштування звуку, повідомлень і навіть вибрати керування – стандартне або інверт (для шульги).

Управління

У грі дуже зручне та просте управління. Гра горизонтальна, тому у вас буде достатньо місця для маневру та керування вашим персонажем.

Якщо ви правша, то вибирайте стандартне керування. Тоді у вас буде праворуч гурток, який відповідає за стрибки персонажа. Подвійне торкання на кружок дає подвійний сильний стрибок.

Зліва у вас будуть дві стрілочки, якими ви керуватимете напрямком і пересуванням вашого персонажа.

Щоб завантажити Red Ball 4 на пристрій, перейдіть за посиланням нижче на перевірені джерела Play Market та App Store. Гра доступна для скачування на ОС Android та iOS абсолютно безкоштовно.

Вибір кульки

Після проходження гри вам будуть доступні нові персонажі. Для вибору їх можна зайти в головному меню в розділ, де намальовані маски.

На вибір надано 8 кульок.
Скачати гру Red Ball 4 можна прямо зараз і абсолютно безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче на офіційні та перевірені джерела Play Market або App Store. Захоплююча гра.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange