NeuroNation

NeuroNation – вправи для мозку» це мобільний додаток, який є одним з найкращих за версією самого Google Play. З його допомогою можна покращувати роботу мозку, тренуючи пам’ять, мислення та уважність.
Тут можна створювати особистий план занять і щодня практикуватися, щоб підтримувати мозок у тонусі. З цим додатком ви зможете:

  • Поліпшити пам’ять
  • Підвищити концентрацію
  • Збільшити інтелект
  • Виробити більше уважності

Завантажити NeuroNation можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги застосунку NeuroNation

27 вправ для пам’яті та концентрації

Цікаві вправи та персоналізовані курси — те, що чекає на вас усередині сервісу. Кожен з них розрахований на те, щоб допомогти розвинути певну розумову навичку. Комбінуючи завдання, ви можете по черзі тренувати пам’ять, увагу, концентрацію та інтелект.

Науково доведена ефективність

Вільний університет Берліна довів, що ця програма дійсно ефективна для розвитку різних навичок. Усі завдання було створено у співпраці з ученими-нейробіологами. Вони знають, що потрібно для правильного функціонування мозку, і як його правильно розвивати. Тепер кожна людина може наслідувати їхні поради. Все, що вам потрібно, встановити NeuroNation на смартфон або планшет.

Додаткові можливості з преміум-підпискою

Основні функції програми безкоштовні, але з преміум-підпискою можливості користувача розширюються. Вам будуть доступні унікальні вправи, інтенсивні та курси, які допомагають досягти ще кращих результатів. Також буде можливість відстежувати свій прогрес, використовуючи детальні звіти.

У яких випадках буде корисним NeuroNation?

Якщо ви відчуваєте труднощі з концентрацією уваги, обов’язково використовуйте програму, щоб виправити це. Ви зможете швидше запам’ятовувати нові слова, довше та ефективніше фокусуватися на завданнях. Це допоможе як у навчанні, так і в роботі: ви зможете виконувати складніші проекти самостійно.

Важливі справи перестануть вилітати з голови, покращиться пам’ять та концентрація. Ви готові зробити якісний стрибок прямо зараз?
Тоді рекомендуємо завантажити NeuroNation на смартфон або планшет: просто перейдіть за посиланням нижче, щоб безкоштовно встановити актуальну версію додатку з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange