Skype для Windows

Skype для Windows – це десктопна, початкова версія програми. Використовується для дзвінків, відеоконференцій та надсилання текстових повідомлень. Програма безкоштовна і є однією з найкращих для спілкування в інтернеті.
Мільйони користувачів цієї операційної системи використовують її для особистих та робочих бесід. Насамперед вона зручна тим, що в ній є функція відеодзвінків. Можна не лише спілкуватися голосом із людиною, а й бачити її.

Після останнього великого редизайну програми, у неї практично такий самий зовнішній вигляд, як і у мобільного додатка. Це оцінять люди, яким важлива зручність: не потрібно звикати до нового інтерфейсу на різних пристроях.

Як встановити Скайп на комп’ютер із Windows?

Завантажити Skype для Windows можна безкоштовно. Щоб завантажити інсталяційний файл із офіційного джерела, перейдіть за посиланням під статтею.

Після цього збережіть файл завантаження з розширенням .exe на ваш комп’ютер. Запустіть його, виберіть основні установки та натисніть «Встановити». Після завершення програма готова до використання.

Для зручності додайте ярлик Скайп на робочий стіл так ви зможете швидко запустити програму. Є можливість додати її в автозавантаження: при кожному включенні ПК вона буде запускатися сама по собі. Якщо ця функція не потрібна, вимкніть її в налаштуваннях.

Переваги

Основна перевага – можливість проводити відеодзвінки. Ви можете спілкуватися з рідними в будь-якій точці світу, і при цьому бачити їх. Це безцінно, тому що живе спілкування складно замінити віртуальним. Але якщо хоча б є можливість побачити людину, то це вже приємно.

Насолоджуйтесь HD-звуком без спотворень та картинкою у високій роздільній здатності. Тепер під час дзвінків доступні реакції – ви можете відправити швидку реакцію у вигляді смайлика прямо в чат.

Ми рекомендуємо встановити Skype для Windows, щоб залишатися на зв’язку з близькими вам людьми.

Користуйтеся миттєвими повідомленнями

Надсилайте та отримуйте повідомлення, миттєво реагуючи на них за допомогою кумедних емодзі. Використовуйте знак @, щоб згадати людину в розмові та привернути її увагу.

Демонструйте результати своєї роботи

Прямо з екрану ПК. Ви можете поділитись презентацією, фотографією, таблицею або просто показати відео. Зробити це можна безпосередньо під час розмови за допомогою інтегрованої функції «Демонстрація».

Зберігайте деталі

Записуйте важливі дзвінки, щоб прослухати їх ще раз. Також можна ввімкнути автоматичні субтитри, щоб походу читати слова, що вимовляються співрозмовником.

Дзвінки на телефони та SMS

Ви можете зателефонувати друзям, які зараз поза мережею. Для цього використовуйте недорогі міжнародні дзвінки на мобільні та стаціонарні номери. SMS-повідомлення також можна надсилати на будь-який мобільний номер.

Приватні розмови

Ваша розмова захищається за допомогою міжабонентського шифрування. Не турбуйтеся про збереження ваших даних.
Завантажити Skype для Windows на комп’ютер можна за посиланням нижче. Посилання веде на безкоштовне офіційне джерело.

windows

Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype

androidiosmacoslinuxweb online

Secured By miniOrange