Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Rise of Kingdoms – це стратегія в режимі реального часу. У цьому світі ви можете приміряти різні ролі: від першовідкривача до воїна. Тут є одинадцять цивілізацій. Кожна їх важлива по-своєму. Вибирайте одну з них, і ви зможете детально вивчити її пристрій, побут та особливості архітектури.
Шлях до світового панування починається з однієї дії. Тому на початку гри ви отримуєте невеликий клан, який потрібно розвивати. У вас буде одна карта, а на ній тисячі гравців.

Ігровий процес

Ви самостійно вирішуєте, чим займатись у грі. Можна зосередитись на дослідженні навколишнього світу, а можна стати завойовником. А для початку кар’єри потрібно завантажити Rise of Kingdoms. Для цього перейдіть за посиланням під статтею

Бої у реальному часі

Це основна особливість гри. Ви безпосередньо впливаєте на результат бою, тому що граєте самостійно та з реальними людьми. До битви можуть приєднатися будь-які гравці. Це означає, що ви будь-якої миті можете прийти на виручку до друга. Або в той час як армія вашого супротивника зайнята битвою, ви можете відправити свої війська на штурм його міста.

Але з іншого боку, у відповідальний момент битви хтось може прийти на допомогу до вашого супротивника.

Встановити Rise of Kingdoms можна безкоштовно із офіційного джерела. Посилання на завантаження ми додали під цією статтею.

Альянси

Створюйте спілки з іншими гравцями. Вам буде зручно координувати свої дії навіть із гравцем з іншої країни, тому що у чаті є автоматичний перекладач. Будь-якої миті ви можете віддати накази військам супротивника, щоб здійснювати обманні маневри.

Карта світу

Усі події відбуваються на карті. На ній є як реальні гравці, так і моби комп’ютерні персонажі. Спеціально для мобільних пристроїв розробники створили функцію безкінечного наближення. З її допомогою можна перемикатися із загальної панорами на деталізовані зображення окремих міст.

На карті є географічно важливі точки. Якщо ви отримуєте доступ до них, то відкриваєте сусідню зону і контролюєте її. Їх потрібно захоплювати, щоб отримати контроль над сусідніми містами та регіонами.

Дослідження

У навколишньому світі повно можливостей у розвиток. Досліджуйте покинуті храми та палаци, щоб отримувати корисні предмети – вони прискорюють розвиток вашого міста.
Щоб скачати Rise of Kingdoms: Lost Crusade з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange