Cats are Cute

«Cats are Cute» – мобільна гра в якій користувач має розвивати місто котів. Збирайте якнайбільше пухнастиків і розвивайте інфраструктуру котячого містечка. Доглядайте своїх вихованців, щоб отримати серця і підвищити свій рівень. Закономірність проста: що вищий рівень гравця, то більше котиків він може придбати.
Поведінка кожної тварини індивідуальна. Хтось цілими днями гуляє житловими кварталами, а хтось тим часом солодко спить у коробці. Познайомтеся з усіма улюбленцями та вивчіть їх звички якнайшвидше!

Встановити «Cats are Cute» ви можете на смартфон під керівництвом Android або iOS.

Особливості гри «Cats are Cute»

Як доглядати котика?

Досить просто, адже кожен улюбленець дає знати, що йому потрібно. Зазвичай над котом з’являється жовте віконце, в якому намальовано певний символ. Ті своєю чергою мають на увазі певну дію. Усього їх шість:

  • Розмова
  • Годівля
  • Камінь ножиці папір
  • Гра в хованки
  • “Поглянь на мене”
  • Отримати ласку

За кожне виконане бажання котика, гравець отримає серця. Вони потрібні для того, щоб підвищувати рівень господаря. Кількість сердець залежить від рівня конкретного кота та виду догляду.

Особистий профіль тварини

Кожен кіт має власний профіль. У ньому можна знайти основну інформацію, а також розвинути свого улюбленця. Наприклад, у профілі зображається прізвисько вихованця та його фото, вікно з більш обширною інформацією та кнопка підвищення рівня.

До речі, підвищити рівень кота ви можете лише витративши ігрову валюту – рибу. Її можна збирати в будинках або під час “Мяу”. Воно доступне раз на 15 хвилин. Просто натисніть на кнопку “Мяу”, а потім клацніть по екрану. За це ви отримаєте якусь кількість ресурсів.

Якщо ви хочете подивитися, як виглядає справжнє котяче царство і стати господарем прекрасних вихованців, рекомендуємо скачати гру «Cats are Cute». Зробити це можна абсолютно безкоштовно, за посиланням під цим описом.

Можливості

Бажаєте змінити поведінку пухнастика? Не питання, це реально зробити. Розвивайте навички вихованця. Їх лише чотири, при знаходженні кота, одна з навичок доступна за умовчанням. Решту необхідно послідовно прокачувати.

Як тільки кіт досягає 30 рівня, у грі з’являється ще одна функція. Ви можете створювати цілі сім’ї котячих. Але є кілька нюансів. Деякі котики непридатні для цієї функції. Просто хтось із них є кошеням, тому не може мати потомство та сім’ю через свій вік.

Про те, що кіт не може створити сім’ю, обов’язково зазначено в його профілі. Решта котів можуть заводити стосунки. Зводьте тварин різних статей, створюйте сім’ю і як наслідок, отримайте нове потомство.
Якщо ви хочете встановити гру «Cats are Cute» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange