Life is Feudal: Forest Village

Life is Feudal: Forest Village – унікальна 3D-стратегія в реальному часі. Вам потрібно будувати міста, принагідно борючись із різними напастями: вовками з лісу, які їдять селян, чумою чи іншими складнощами.

На допомогу тим, хто заразився, може прийти лікар, але тільки якщо на вулиці літо і під рукою є лікарські трави. Готові до реального та складного життя Середньовіччя?

Ключові особливості Life is Feudal: Forest Village

Розвиток подій

Вам потрібно розвивати невелике поселення на далекому, покинутому острові. Тут мало їжі та погані умови для життя. Основне завдання — перетворити селище на розвинене місто з розвиненою економікою, виробництвом та торгівлею.

Все, що відбувається у селищі, можна побачити з різних ракурсів: від третьої особи, зверху чи очима персонажа.

Гра наближена до реальності. Вона відрізняється від інших симуляторів тим, що тут враховуються навіть погодні умови: злива з градом небезпечна не тільки для здоров’я людей, а й для врожаю зерна.

Гра, максимально наближена до реальності

Пори року змінюються як ведеться: взимку дуже холодно, а влітку сухо. У кожному сезоні є проблеми, які впливають на врожай та місцевих жителів. До цих проблем потрібно готуватись заздалегідь. Наприклад, влітку заготовляти хутро для утеплення людей, а навесні запасатись питною водою перед сухим літом.

Грати в Life is Feudal: Forest Village цікаво тим, що все наближено до реального життя Середньовіччя. Величезна небезпека для поселення – епідемії хвороб. Погано харчуючись, селяни запрацюють цингу. Якщо хтось пішов у ліс і його вкусила дика тварина, він заразиться сказом. А деякі можуть принести чуму з інших країв, яка вб’є більшу частину населення.

Цікаво, що як би ви не намагалися зберегти село без втрат неможливо. Від вас залежить лише кількість втрат. Якщо вони будуть надто великі, гру доведеться починати заново.

З іншого боку, якщо людей буде занадто багато, на острові не вистачатиме їжі і вам доведеться боротися з канібалізмом.

Продумана екосистема

Будь-яка дія гравця має наслідки. Вирубайте багато лісу — поменшає цілющих трав, які використовуються для лікування селян. Занадто велике втручання в ліс відлякує дичину, на яку полюють ваші мисливці. Чим менше живності – тим менше їжі в поселенні.

Щоб грати в Life is Feudal: Forest Village, перейдіть за посиланням нижче.

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange