Samsung Email

Samsung Email – це стандартний додаток, який встановлений у всі смартфони та планшети цієї компанії. З його допомогою ви можете створювати, отримувати та редагувати електронні листи.
Основна перевага цього застосунку — можливість керувати кількома поштовими скриньками одночасно. Тобто ви підключаєте до додатку інші облікові записи і отримуєте всю пошту в одному місці.

Повідомлення будуть надходити від одного додатку. Це зручніше, ніж якби ви отримували повідомлення одночасно від кількох утиліт. А щоб розділити особисту пошту та робочу, наприклад, можна створити дві окремі папки.

Завантажити Samsung Email можна за посиланням за цим описом.

Основні функції Samsung Email

  • Створення, надсилання, редагування та отримання електронних листів.
  • Інтеграція з кількома поштовими скриньками одночасно.
  • Шифрування даних за допомогою технології S/MIME. Вона захищає ваші персональні дані під час обміну повідомленнями з іншим користувачем.
  • Управління спамом та повідомленнями.
  • Інтеграція корпоративної пошти для бізнесу. Буде синхронізовано ділову пошту, календар, контакти та завдання на основі Exchange Server.

Додаткові функції

  • Інтерфейс користувача повністю налаштовується.
  • Можна увімкнути синхронізацію за розкладом. Це зручно, щоб вас не відволікали повідомлення під час певного періоду часу.
  • Для пов’язаних листів можна увімкнути функцію «Ланцюжки». Ви знайдете всю інформацію з листування в одному місці.
  • Існує також функція пошуку у вмісті: введіть ключове слово у рядок пошуку, щоб знайти лист або поштову адресу відправника.

Завантажити Samsung Email можна на будь-який смартфон або планшет під керуванням ОС Android.

Нюанси використання

У вас є швидкий доступ до всієї пошти – сповіщення з інших скриньок приходять миттєво. До стандартного пуша можна додати звук та вібрацію, щоб точно не пропустити важливий лист.

Переваги використання

Основні переваги застосунку – це синхронізація поштових скриньок, антиспам та високий рівень безпеки.

Так як цей додаток можна використовувати для корпоративної пошти, її надійно захистили: додали спам фільтри та метод шифрування даних.

Тепер усі листування з адресатами безпечніше, і спам не приходить на вашу поштову скриньку. Програма має базу «чорних» акаунтів, з яких він не пропускає листи своїм користувачам.

Особливо це корисна функція для бізнесу, у якого в день приходить по кілька повідомлень. Щоб не пропустити важливе повідомлення спаму, вам потрібно встановити Samsung Email.
Після встановлення додайте всі поштові скриньки та розбийте їх по папках. Обов’язково увімкніть синхронізацію та звукове сповіщення з вібрацією про новий лист.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange