Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser — це вбудований мобільний додаток від однойменної компанії, який встановлюється на смартфони або планшети.
Простий в управлінні та безпечний браузер для серфінгу в інтернеті – так позиціонує додаток компанія Samsung.

Основні функції Samsung Internet Browser

Безпечний перегляд веб-сторінок

Цей режим поєднує три програмні надбудови: секретний режим, вхід з біометричними даними і блокувальник реклами.

Найпродуктивніший браузер для лінійки смартфонів Galaxy

Утиліта оптимізована для роботи саме із цією моделлю смартфонів. На таких смартфонах додаток працює швидко і при цьому не розряджає акумулятор.

На найдорожчих пристроях компанії-флагманах встановлюється саме такий браузер. Він працює на двигуні Chromium M59 – потужному і швидкому.

Після релізу Samsung Internet Browser можна завантажити з офіційних джерел на будь-який смартфон з операційною системою Android™.

Блокування підозрілих сайтів

Якщо ви відвідаєте веб-сайти з небезпечним вмістом, браузер заблокує сеанс. Таким чином, він захистить ваш пристрій від вірусів та крадіжки конфіденційної інформації. Небезпечні сайти постійно додаються до чорного списку, тому можете не турбуватися про безпеку веб-серфінгу.

Що всередині?

Інтерфейс

Він змінився і тепер виглядає мінімалістичнішим. За рахунок невеликих змін користуватись ним тепер зручніше. Всі кнопки знаходяться на своєму місці – все інтуїтивно зрозуміло.

Є корисна функція “Читання” – вона прибирає зі свічення екрану частину синього випромінювання, роблячи його більш м’яким для очей. Тільки заради цієї функції варто завантажити Samsung Internet Browser.

Оптимізація ПЗ

Тепер він добре працює навіть на слабких пристроях з оперативною пам’яттю від 1 ГБ. Цього вдалося досягти завдяки двом рокам інтенсивної роботи програмістів. Вони збирали фідбек з користувачів, а також вбудовували в оболонку системи функцію, яка надсилала їм дані про неполадки.

Звичайно, це триває й зараз — браузер постійно оновлюється, і усуваються помилки у роботі.

Менеджер завантаження

Ми рекомендуємо встановити Samsung Internet Browser, якщо ви часто щось завантажуєте прямо у браузері. Під час скачування з’являється рядок у панелі повідомлень, з якого можна керувати всіма завантаженнями: зупинити, перезапустити або видалити.

Різні налаштування екрана

Наприклад, можна увімкнути режим високої контрастності, якщо ви читаєте у браузері при яскравому сонячному світлі. Також ця функція корисна для людей, які мають порушення зору і важко розібрати контент у стандартному режимі.

Інтеграція із пристроями Samsung

Він підтримує роботу з док-станцією DeX, а також Samsung Smart TV та платформою Gear VR.

Ви можете шукати інформацію на великому екрані, просто підключивши смартфон до іншого пристрою.
Завантажити Samsung Internet Browser можна безкоштовно: перейдіть на посилання нижче, щоб встановити додаток з Плей Маркета.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange