Mi Home

«Mi Home» – це мобільний додаток від компанії Xiaomi за допомогою якого ви можете керувати девайсами системи “розумний дім”. Щоб почати користуватися програмою, вам потрібно буде вибрати свій регіон. Будьте уважні, адже від цього залежатиме яка мова використовуватиметься і які пристрої ви зможете підключити.
Ще в 2017 році компанія Xiaomi змогла посісти перше місце за кількістю гаджетів у розділі “розумний дім”. Завдяки програмі «Mi Home» ви зможете керувати такими гаджетами за допомогою одного пристрою.

Завантажити «Mi Home» ви можете абсолютно безкоштовно на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги застосунку Mi Home

Особливості

Після того, як ви авторизуєтеся в додатку, перед вами відкриється головне меню. У ньому ви зможете знайти всі основні пункти для зв’язку системи та користувача. Ви зможете розподілити пристрої на кімнати будинку. А для того, щоб додати нові гаджети, вам достатньо натиснути кнопку +, яка також знаходиться на головному екрані.

Зручність

Користуватися застосунком «Mi Home» дуже зручно. Тільки уявіть, для того щоб увімкнути або налаштувати необхідний пристрій, вам лише потрібно зробити пару кліків на своєму смартфоні.

Для того, щоб вам було зручніше керувати девайсами, розробники впровадили автоматизацію. Вона потрібна для того, щоб налаштувати взаємодію гаджетів між собою, так званих сценаріїв. Спробуйте встановити Mi Home і спробуйте керувати гаджетами з одного пристрою вже зараз!

Сценарії

Навіщо вони потрібні і що можна зробити з їхньою допомогою? Вони потрібні для того, щоб полегшити ваше керування пристроями. Наприклад, ви можете відрегулювати яскравість світла і коли його потрібно вмикати, рівень звукового сигналу та багато іншого.

Це залежатиме вже від вашої креативності та від асортименту ваших гаджетів. Завдяки розділу “запису”, який зберігатиме всі можливі сценарії, але не впроваджує їх у систему. По суті, це буде так зване сховище. Скористайтеся ним, щоб змінити сценарій будь-якої миті.

Служба підтримки

Якщо вам буде складно розібратися з додатком або виникне якась нестандартна ситуація, ви можете звернутися до служби підтримки. Фахівці Mi Home обов’язково допоможуть вам з усім розібратися.
Завантажити застосунок «Mi Home» ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store абсолютно безкоштовно. Для цього вам потрібно перейти за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange