Сказбука

Сказбука — мобільний додаток для дітей дошкільного віку (від 2 до 7 років). Усередині ви знайдете казки, мультфільми та ігри. Всі вони створені для розвитку:

  • емоційного інтелекту;
  • логіки;
  • мислення загалом.

Цей застосунок – сучасний помічник для дбайливого батька. Ви реєструєте обліковий запис у додатку, вказуєте ім’я та вік дитини. Додаток автоматично створює програму навчання, адаптовану до віку дитини.

Коли ви почнете проходити програму з малюком, вона підлаштовуватиметься під його успіхи. Це важливо, тому що в ранньому віці потрібно зберігати баланс між навчанням та розвагою.

Завантажити Сказбуку можна безкоштовно, але деякі функції програми можуть оплачуватись додатково.

Переваги розвиваючого додатку Сказбука

Щотижня ви отримаєте на e-mail листа зі списком досягнень вашої дитини. Ви дізнаєтесь, які навички він отримав, а також отримаєте рекомендації щодо їх закріплення.

Крім того, у розсилці будуть статті від фахівців, які беруть участь у розробці програми. Ігри та мультфільми додаються щомісяця.

Цей освітній мобільний додаток для дітей дошкільного віку створювали психологи, педагоги та підприємці. Вони наповнювали програму, а озвучували та малювали її відомі фахівці в галузі геймдизайну та звукового дизайну.

Встановити Сказбука можна на смартфони з операційними системами iOS та Android.

Які навички набуває дитина за допомогою Сказбука?

На платформі є розвиваючі ігри у таких напрямках:

  • елементарна арифметика;
  • навик читання;
  • англійська мова;
  • розвиток емоційного інтелекту;
  • кольору.

Контроль часу

Додаток контролює кількість часу, який дитина проводить за мобільним пристроєм. Займайтеся справами, поки дитина грає з додатком та отримує навички.

Не турбуйтеся про шкоду впливу мобільного пристрою: він не зможе користуватися іграми і дивитися мультики довше, ніж це закладено програмою.

Застосунок, створений для комплексного розвитку

І сприймати можливості, які є довкола нього. Для цього заняття у додатку чергуються, щоб він зміг поступово засвоювати матеріал із різних сфер. Спробуйте програму прямо зараз! Розробники стають трохи щасливішими, коли до додатку приєднується ще одна сім’я.
Щоб завантажити Сказбука безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange