Fin.do: Грошові перекази

Компанія Fin.do заснувалася у 2019 році. Суть їх роботи полягає в тому, що ви можете надсилати гроші між країнами за лічені хвилини та з мінімальною комісією.
Надіслати гроші другові чи сім’ї? Сплатити роботу найманого працівника з фрілансу? Без проблем у цьому вам допоможе Fin.do.

Про компанію Fin.do

З 2019 року компанія Фін.до працює над поліпшенням та можливістю робити грошові перекази за кордон швидко та з мінімальними відсотками. Без зайвої конвертації та космічних відсотків ви можете надіслати гроші куди вам потрібно.

На даний момент грошові перекази можуть вирушати до Європи, Туреччини, Ізраїлю, України, Естонії, Грузії та багатьох інших країн СНД.

Хіба це не чудово, коли ви можете надіслати гроші з Польщі вашим рідним і вони їх отримуватимуть в Україні швидко? Це просто супер.

До того ж вам не потрібно переводити злоті (валюту Польщі) у гривні (валюту України) та втрачати на конвертації гроші. Додаток розроблено так, що ви можете зі своєї валюти відправити у валюту іншої країни і гроші вирушать за вигідним курсом без додаткових конвертацій та списаних комісій.

Функціональність Fin.do

  • Перше, на що хочеться звернути увагу, — це безпека ваших даних. Ваші особисті дані захищені системою 3DSecure та міжнародними стандартами безпеки PCI DSS. Це означає, що ваша особиста інформація захищена і ви можете не переживати за витік даних ваших карток або особистої інформації.
  • Далі хотілося б сказати про можливість приєднати ваші особисті кредитні та дебетові картки. Вам не потрібно буде відкривати окремий рахунок або картку якогось банку. Достатньо того, що у вас є картка будь-якого банку. Програма підтримує картки Visa та MasterCard. Причому ви можете підключити до програми картки будь-яких валют. Так як програма підтримує понад 50 валют всього світу.
  • Також для безпеки даних програма підтримує Face ID та Touch ID. Все спрямоване на те, щоб ваші дані були у безпеці на 100%.

Кому підійде ця програма

  1. Ідеально додаток підійде фрілансерам та просто найманим працівникам, у яких роботодавець знаходиться в іншій країні.
  2. Мандрівникам та студентам, які допомагають близьким та рідним.
  3. Біженцям, які через війну в Україні змушені були розділитися зі своєю родиною.
  4. Для звичайних користувачів, які часто переказують гроші в інші країни.

Одне з найзручніших, найшвидших і найдешевших переказів за кордон в одному місці.
Завантажуйте додаток Fin.do з офіційних сайтів App Store та Play Market прямо зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange