FaceApp

FaceApp – це мобільний додаток, який дозволяє робити селфі і видозмінювати їх. Тут використовуються нейромережі, які знають, як правильно редагувати фотографії. З кожним днем ​​алгоритм покращується, тому результат виходить все краще та краще.
Ви можете повеселитися з друзями, просто змінивши підлогу, зачіску, або виконавши інші трансформації.

У 2019 році, після того, як додаток частково забуто, на нього знову впала хвиля популярності. Вся справа у фільтрі старіння – його можна додати на фотографію, і приблизно побачити себе за кілька десятків років. Цей фільтр додає зморшки і сивину, щоб у результаті змоделювати літній вигляд користувача.

Завантажити FaceApp можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під статтею.

Цікаві функції додатку FaceApp

Ви можете обробляти фотографії на професійному рівні. Зробити картинку ідеальною можна за допомогою вбудованих наборів фільтром та ефектів. Можна збільшити посмішку, підтягнути тон обличчя та провести ще низку корисних змін.

  • Можна зробити собі посмішку
  • Зустрітися з собою у старості
  • Виглядати молодше
  • Змінити свій стиль

Завантажити FaceApp можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Що ще можна робити у додатку?

  • Створювати селфи з кольоровими фільтрами
  • Змінювати зачіску: колір та форму волосся
  • Наносити різні види макіяжу
  • Знайти стиль вусів та бороди, який підійде найбільше
  • Замінювати фони, використовувати розмиття або інші візуальні ефекти

Функції для розваг

Ви можете подивитися, який стиль на погляд нейромережі підходить вам. Він запропонує вам найкращу зачіску та колір волосся, на її розсуд. Можливо, вона працює не ідеально, але хоча б ви зможете повеселитися!

Проводьте час у компанії друзів весело, накладаючи на свої фотки незвичайні фільтри та ділячись ними з близькими людьми. Щоб встановити FaceApp, перейдіть за посиланням, розміщеним під статтею.

Якщо вам потрібно терміново опублікувати недосконалу фотографію в соцмережах, використовуйте цю програму для її покращення. Ви можете відредагувати заднє тло, підтягнути тон і колір шкіри, а також додати фільтри, якщо потрібно.
Після всіх змін фотографію потрібно зберегти в галерею, щоб ви могли завантажити її в потрібну додаток. Завантажити FaceApp можна безкоштовно із Play Market або App Store, але це буде спрощена версія. Щоб розблокувати всі функції, потрібно купити повну версію.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange