SOCAR level

«SOCAR level» – це оновлений мобільний додаток від мережі АЗС SOCAR. За допомогою цієї програми користувач зможе не тільки придбати паливо в режимі онлайн, але й отримає величезний арсенал корисних функцій у своєму смартфоні. Завдяки маленькому розміру та гарній оптимізації програма ніяк не впливає на продуктивність пристрою.
Встановити «SOCAR level» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS. Щоб отримати доступ до всіх функцій, необхідно пройти реєстрацію в програмі.

Чим SOCAR level відрізняється від конкурентів?

Можливості

Оскільки утиліта підтримує всі платіжні картки емітовані в Україні, будь-який користувач зможе переказувати свої кошти з однієї картки на іншу прямо в застосунку.

Також за допомогою програми ви зможете розрахуватися у всіх торгових точках мережі АЗС SOCAR. В одному з розділів кожен користувач зможе простежити за історією транзакцій та балансом бонусів “level”. Для всіх охочих у додатку є можливість брати участь у різноманітних благодійних проєктах.

Щоб дізнатися про них докладніше, ви можете завантажити «SOCAR level»l і перейти у відповідний розділ меню.

Зручність

Інтуїтивно зрозумілий і водночас стильний інтерфейс, безліч різних функцій, швидка робота – це одна з головних переваг «SOCAR level». Розробники потурбувалися, щоб використовувати програму було максимально комфортно.

Тому потрібні функції доступні користувачам всього в декілька кліків. А якщо все ж таки виникнуть будь-які питання або пропозиції пов’язані з роботою програми, ви завжди можете звернутися до служби підтримки.

Крім того, варто звернути увагу на те, що кожна транзакція в додатку вимагає підтвердження за допомогою PIN-коду або Fingerprint. Це дає додатковий захист ваших даних.

Функціональність

В оновленій версії програми з’явилася дуже цікава функція під назвою “SOCAR PAY”. З її допомогою водій може сплатити паливо не виходячи зі свого авто. Для цього потрібно лише:

  • відкрити програму;
  • просканувати QR-код на колонці;
  • ввести суму чи необхідну кількість літрів.

Ось і все, вашу автівку заправляють, а в цей час ви можете займатися своїми справами. Наприклад, забрати їжу або каву, якщо зробили попереднє замовлення в додатку. До речі, при попередньому замовленні вас обслужать без черги. Зручно та комфортно.
Встановити програму «SOCAR level» ви можете з офіційного джерела Play Market та App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange