Google One

Google One – це мобільний додаток для зберігання файлів. Воно дає доступ до однойменного хмарного сервісу зберігання даних. Тут більше переваг, ніж у Google Drive, тому компанія рекомендує використовувати його в першу чергу.
Усі платні тарифні плани Google Диска замінюються на аналогічні в Google One. Користувачі отримують:

  • Більше місця для зберігання файлів
  • Особиста технічна підтримка від фахівців компанії
  • Інші функції у тарифному плані для всієї групи

Тепер можна забути про обмеження місця для файлів. Програма використовує розширене сховище для основних сервісів: Google Диск, Gmail та Google Фото. Усі файли, документи та знімки будуть у вас під рукою.

Завантажити Google One потрібно, тому що ви матимете доступ до сховища не лише через мобільний пристрій, а й через ПК.

Корисні особливості Google One

Вихідна якість відеороликів та знімків

Фото та відео зберігаються у початковій якості — файли не стискаються перед завантаженням. Не турбуйтеся про те, що місце може закінчитися – його достатньо.

Захист особистих даних

Компанія використовує нові розробки у сфері захисту особистих даних та файлів. Ви можете бути впевнені, що файли надійно захищені. Сторонні люди не зможуть отримати доступ до них.

Після того, як ви вирішили встановити Google One, рекомендуємо відразу підключити двофакторну автентифікацію.

Бонуси для власників нових тарифних планів

  • Особистий зв’язок із фахівцями Google. Якщо у вас щось не працює або ви не можете розібратися у функціях, запитайте профільного фахівця.
  • Компанія дарує передплатникам спеціальні знижки та бонуси. Їх можна використовувати для бронювання номера в готелі, наприклад.
  • До тарифного плану можна додати до п’яти учасників. Люди з вашої сімейної групи отримують своє місце для зберігання файлів, електронної пошти, відео та фотографій.
  • Ніхто з учасників сімейної групи не може переглянути файли іншої людини.

Навіть якщо ви не бажаєте купувати передплату (хоча вона дешева), можна встановити Google One безкоштовно. За це вам дають 15 ГБ місця у сховищі.

Розмір платного сховища починається від 100 ГБ на місяць. Актуальні тарифи ви можете подивитися, коли встановите програму на свій пристрій — ціни можуть оновлюватися, тому ми їх тут не пишемо.
Щоб завантажити Google One безкоштовно з офіційного джерела Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange