Lineage 2: Revolution

Lineage 2: Revolution – мобільна гра, яка продовжує найкращі традиції знаменитої “лінійки”. Ця гра в Play Market знаходиться в розділі «Вибір редакції», що говорить про її високу якість. Чи варто грати в неї зараз, коли на ринку багато аналогів? Давайте розумітися!
На відміну від першої версії, яка була досить проста з точки зору сюжетної лінії, тут гравець одразу потрапляє у вир подій. Це повноцінна ММОРПГ із реалістичною графікою. Картинка виглядає добре завдяки движку Unreal Engine 4.

Просунута кланова система, чотири раси персонажів на вибір, а також відкритий світ – основні особливості цієї версії.

Завантажити Lineage 2: Revolution можна на мобільний пристрій під керуванням ОС Android або iOS.

Особливості та переваги мобільної «лінійки»

Сюжет

Все, що було доступно в оригінальній версії Lineage 2, є в мобільному форматі. Додатково, як ми сказали, розробники наголосили на сюжеті. Завдяки цьому, ви зможете дізнатися про додаткові подробиці їхнього життя світу Аден.

Розвинена сюжетна лінія – фішка гри. Її цікаво проходити, оскільки за виконання квестових завдань гравець отримує корисні нагороди та артефакти для прокачування персонажа.

Lineage 2: Revolution потрібно для того, щоб вирушити назустріч старим добрим пригодам, не випускаючи з рук смартфона.

Якісна графіка

Реалістична і плавна картинка – результат роботи двигуна Unreal Engine 4. Він справляється на “ура” з покладеними на нього завданнями. Навіть на пристроях середнього та бюджетного цінового сегмента графіка не виглядає застарілою.

Зміни у мобільній версії

Так як на екран смартфона або планшета неможливо вмістити все, що є в оригінальній версії гри, розробники зменшили кількість функцій. Наприклад, у персонажа тепер лише 5 умінь.

Ще кілька цікавих особливостей — гноми освоїли магію, а пересуватися можна з допомогою віртуального джойстика. Ті самі прийоми мають свою зону дії, тому від них простіше ухилитися. Для деяких фанатів серії це може здатися спрощенням геймплею, але з іншого боку це особливість мобільних пристроїв.

Головна мета в грі, як і раніше, – отримання топових характеристик через прокачування. Проходьте квести, виконуйте завдання і зовсім скоро зможете похвалитися крутим персонажем.
Щоб завантажити Lineage 2: Revolution із офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange