MU ORIGIN 2

MU ORIGIN 2 – це мобільна гра в жанрі MMORPG, яку можна встановити на пристрої з операційною системою iOS або Android. Перша частина цієї гри вийшла у 2003 році на ПК. Видавець Webzen створив продовження культової гри одразу для двох платформ: ПК та смартфонів.
Гра вже встигла сподобатися геймерам у різних країнах Азії: Кореї, Китаї, Сінгапурі та інших країнах.

Геймплей MU ORIGIN 2

У гру впровадили автоматичний бій – це вже класика для мобільних ММО проектів. Ви керуватимете персонажем одного з трьох класів:

  1. Воїн.
  2. Лучниця.
  3. Чаклун.

Кожен персонаж має більше десяти активних умінь. Спочатку здається, що цього мало, але вони завжди знаходяться під рукою. Вам не потрібно заходити в меню та переставляти іконки. Усі навички не поміщаються в кутку екрану, тому їх згрупували. Прокрутити їх можна за допомогою коліщатка.

Герой бореться автоматично. Крім битв, ця функція працює і при виконанні квестів – він бігає від одного квесту до іншого.

Графіка

Завантажити MU ORIGIN 2 можна для того, щоб насолодитися гарною картинкою. Гра працює на двигуні Unity 3D, тому тут класна 3D-графіка.

Вам навіть не обов’язково тримати в руках телефон – гра йде сама собою. Ви можете покласти його поруч і просто насолоджуватися картинкою, доки герой виконує квести. Завантажити MU ORIGIN 2 можна навіть на бюджетні пристрої, і на них картинка все одно буде приємною.

Ігровий процес

Але так чи інакше гра вимагає вашої присутності. Наприклад, потрібно буде поговорити з людиною чи істотою, яка видає вам квести. До нього вас приведе автопілот, але потім потрібно буде вибрати одну з дій, яку вам запропонує гра.

Система переродження

Тут цікава система нагромадження досвіду. Під час гри він кілька разів обнулюється. Досвід зберігається лише у випадку, якщо ви граєте разом із іншими гравцями. Це зроблено для того, щоб стимулювати гравців проходити квести у команді. Грати можна з друзями чи членами вашого клану, гільдії.

Фарм

Бажаєте швидко отримати потрібний предмет? Фармійте світових босів. Вони допоможуть швидко зібрати хороше екіпірування та інші корисні ресурси. Карта оновлюється кожні три години, тому можна швидко зібрати потрібні ресурси.

Кожні три години можна заформувати основного боса – профіт!

Беріть участь у групових битвах, тому що вони теж приносять гарну кількість ігрової валюти та досвіду.
Щоб встановити MU ORIGIN 2 безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange