Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang – це мобільна гра для смартфонів та планшетів з операційними системами Android та iOS. Якщо ви колись грали в Dota2 або хоча б дивилися про неї ролики, то, напевно, дізнаєтеся її в цій грі.
Гра займає лише до 200 МБ на телефоні. При цьому розробники змогли помістити до неї:

  • Повноцінну картку 5х5
  • 15 героїв
  • Трохи мультяшну, але все одно гарну графіку з анімацією
  • Додатковий контент у вигляді спорядження та різних видів бою

Початок гри

На відміну від схожих проектів, вас не мучать тонкою текстовою інструкцією. На початку гри вас одразу відправляють у бій, лише показуючи, на які клавіші потрібно натискати. Орієнтуватися починаєш одразу, бо все здається рідним та звичним.

Завантажити Mobile Legends: Bang Bang можна для того, щоб скоротити подорож у транспорті або обід на роботі. Щоб грати, потрібне підключення до інтернету.

Класичний МОВА

Гра не урізана, тільки час самої битви на карті коротший – мобільний формат змушує так робити. Бої мають бути досить короткі та динамічні, щоб у гравців не зникав інтерес.

Управління

За це треба сказати окреме спасибі – воно найкраще з усіх ігор у цьому жанрі. Йдеться про мобільні пристрої, звичайно ж. З перших секунд ви знаєте, як керувати персонажем, а далі керування проходить на автоматі.

Ми рекомендуємо встановити Mobile Legends: Bang Bang, щоб ви відчули атмосферу Dota2 у своєму смартфоні.

Персонажі

У грі є шість класів: вбивця, маг, стрілець, підтримка, борець та танк. До кожного героя є платні скіни, які значно змінюють його зовнішній вигляд.

Уміння у кожного з них також різні, а також ультимейт. На відміну від Dota2 на ПК, герой має дві навички та «ульту». Відкривається вона четвертому рівні.

Бої

Ви можете вибрати додаткові навички свого персонажа перед боєм. Цих умінь десять, але вони відкриваються тільки зі зростанням вашого рівня, а вибрати для гри можна лише 2 вміння.

Оскільки це мобільна версія, то тут значно спрощена система купівлі предметів у бою. Ви можете купити їх одразу на лінії, і вони з’являються у вас в інвентарі – не потрібно відправляти кур’єра на базу.

Більшість спорядження можна купити ще до початку гри, поки збираються гравці, і вантажиться карта – це зручно.
Завантажити Mobile Legends: Bang Bang можна безкоштовно за посиланням Play Market або App Store. Натисніть її, щоб перейти на офіційний сайт.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange