Jade Goddess

Jade Goddess – це браузерна ММОРПГ гра, яка вийшла 5 вересня 2019 року. Вона занурює вас у світ східних міфів. Особливість цієї гри – автобот.
Розробник проекту – компанія Infiplay. Основна мова у грі російська, тому всі елементи навігації підписані зрозуміло та зручно. Сюжет також російською, тому у вас не буде складнощів з розумінням гри.

Ця гра поширюється за умовно-безкоштовною моделлю. Це означає, що грати в Jade Goddess можна безкоштовно, але за деякі функції ви можете заплатити реальні гроші.

Ігрові особливості

Класи персонажів

Ви можете вибрати одного з чотирьох персонажів:

  • Мисливець.
  • Мечник.
  • Амазонка.
  • Фурія.

У кожного їх свої особливості. Мисливець це спритник, а мечник це силовик. У них відрізняються ролі у грі, тому вибирайте того, який вам більше подобається за стилем гри.

Точний опис кожного персонажа ви побачите, коли пройдете реєстрацію у грі. Щоб грати в Jade Goddess безкоштовно, перейдіть на офіційний сайт. Посилання на неї ми додали під цим текстом.

Система прокачування

Ви можете розвивати спорядження, ремесло, манускрипти для збирання нових артефактів, астральну силу та інші атрибути героя. Грамотно комбінуючи їх між собою ваш персонаж буде збалансованим. Ви зможете швидко крафтити потрібні предмети, а також успішно боротися із противниками.

Різні вміння

Крім системи прокачування, тут добре підібрані вміння кожному персонажу. Можна комбінувати їх, створюючи як ефективні, а й видовищні спецефекти.

Автобій

Ця функція дозволяє грати в динамічному режимі. Ви можете запустити бій, а ваш герой сам вибиратиме відповідні комбінації. Цей режим добре підходить для битв із монстрами, за які ви отримуєте гроші.

Поки персонаж фарміт, ви можете займатися своїми справами. Тому грати в Jade Goddess можна у будь-який час, коли ви знаходитесь за комп’ютером – багато дій можна автоматизувати.

PvP та PvE режими

Можна вступати в поєдинки з противниками на арені або ж збирати цілі команди для масових боїв.

Аватари-напарники

Ви можете обрати свого бойового товариша, додати йому потрібні навички. Разом буде зручніше формувати та битися з іншими гравцями.

Навички потрібно підбирати так, щоб вони гармонійно поєднувалися зі скилами вашого основного героя.

Додаткові артефакти

Це будуть:

  • Маунти
  • Крила
  • Артефакти
  • Супер-зброя
  • Інші особливості

Щоб грати в Jade Goddess, потрібно зареєструвати обліковий запис. Реальні гроші для старту вам не знадобляться.

Якщо вам подобаються ігри з автоматичним боєм, то цей проект точно сподобається. Браузерна гра Jade Goddess майже повністю автоматизована: вам потрібно лише спостерігати дії персонажа і паралельно займатися своїми справами.

Сюжет

На одному далекому континенті нефритова богиня щедро обдаровувала місцевих жителів. Але між жителями почалася кровопролитна війна, яка поклала край багатству цього краю.

Ваше завдання — повернути ці землі до життя і привести на них стародавнє божество. Потрібно, щоб богиня знову дбала про цей край, а люди щиро цінували її дари.

Сюжет нехитрий, насправді. Він створений за мотивами азійських міфів. Тому якщо ви знайомі з їхньою міфологією, то, напевно, розумієте, про що йтиметься.

Сюжетна лінія робить фарм не таким нудним. Вам потрібно виконувати квести, вступати в діалоги з ігровими персонажами. Також є можливість спілкуватись з іншими гравцями у внутрішньому чаті.
Щоб почати грати в Jade Goddess, перейдіть за посиланням нижче – це офіційний сайт гри.

Jade Goddess

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange