Dots & Co

Dots & Co – це проста гра, в якій вам потрібно з’єднувати точки. Працює вона на смартфонах та планшетах під управлінням операційних систем Андроїд та iOS. Гра повністю повторює геймплей своїх попередників: поєднуючи точки на карті, ви проходите різні завдання.
Наприклад, потрібно видалити з поля точки певних кольорів або необхідної кількості. Геймплей дуже простий, але це не означає, що ви отримуватимете мало приємних емоцій.

У грі у вас є кілька героїв, які мають певні навички. Їх зараз уже понад 150, але незабаром розробники планують додавати ще кілька десятків.

Особливості Dots & Co

Простий, але зволікаючий сюжет

Завантажити Dots & Co потрібно, щоб відпочити від щоденної рутини та «розім’яти» мозок. Незважаючи на простоту, гра зволікає. Дослідіть красиві пейзажі: візуальна подорож тільки починається! Розгадуйте головоломки разом із героями, які допоможуть вам на дорозі. Ця гра обов’язково має бути на вашому телефоні, щоб допомогти розслабитися.

Геймплей

Тут є рівні, енергія та герої. Енергія витрачається під час проходження рівня, але потім ви отримуєте її як нагороду. Вона допомагає швидше проходити рівні.

З’єднуйте точки одного кольору в ланцюзі, щоб позбавити їх. Вам потрібно думати наперед, щоб успішно впоратися із завданням. Бажано ще знати хитрощі проходження – ви виробите їх згодом, і обов’язково будете використовувати. Але будьте готові, що рано чи пізно ви застрягнете на якомусь складному рівні.

І заради цього варто завантажити Dots & Co – вас підстьобуватиме спортивний інтерес і бажання пройти гру до кінця.

Енергія

У рядку вказано значення до 15, але за один рівень можна отримати лише три штуки. Щоб пройти рівень, теж потрібні три штуки. Якщо ви не змогли його пройти, то доведеться попрощатися з усіма.

Можна купити їх додатково, але це коштує реальних грошей. Якщо не хочете витрачати гроші, можете просто почекати, поки скарбничка наповниться самостійно.

Ігровий процес

Перші 20-30 рівнів проходять швидко. За цей час ви звикаєте до гри і починаєте проходити рівні швидко.

Але далі буде лише складніше. У вас обмежена кількість ходів і потрібно прораховувати кожен крок наперед.
Це гра, яка надовго оселиться у вашому смартфоні. І її успіх полягає у простоті. Щоб завантажити Dots & Co, перейдіть за посиланням нижче Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange