ES Провідник

ES Провідник – найпопулярніший у світі файловий менеджер для мобільних пристроїв на базі ОС Android. Його завантажили понад 300 мільйонів людей у ​​всьому світі. Чому така популярність?
Цей додаток безкоштовний і підтримує види файлів, які постійно використовуються на смартфоні або планшеті. Інтерфейс підтримує російську мову – це зручно. Також додаток працює і на застарілих версіях ОС Андроїд.

Здебільшого люди використовують лише одну-дві ключові функції – відкриття та переміщення файлів. Але, крім них, є більш поглиблені функції.

Наприклад, управління жестами. Утримуючи іконку пальцем, зробіть невеликий рух убік. По кутах екрана з’являться найпопулярніші функції: видалення, копіювання, надсилання в іншу програму. Тепер не потрібно прицілюватись, щоб натиснути невелику іконку. Все просто.

Цим жестом також зручно переміщувати файли до іншої папки.

Основні функції, які варто використовувати в ES Провідник

  • Хмарне зберігання. Підтримуються основні сховища: Дропбокс, Google Drive, OneDrive та інші. Усі файли з ваших облікових записів можна перенести на мобільний пристрій в один клік.
  • Менеджер файлів.З його допомогою можна керувати файлами як на комп’ютері. Вирізуйте, копіюйте, відправляйте, ділитеся з колегами тощо.
  • Віджет очищення на домашній екран мобільного. Одним кліком збільшується продуктивність пристрою, і він працює швидше. Відбувається це за рахунок зупинки додатків, що не використовуються в моменті.
  • Кореневий провідник. Це набір інструментів, за допомогою якого можна керувати файлами. Вони зберігаються у внутрішній та зовнішній пам’яті пристрою. Також із цим інструментом можна змінювати права доступу.
  • Підтримка архівів ZIP та RAR. Їх можна стискати, відкривати та шифрувати.

Оновити або завантажити ES Провідник з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange