Mi Remote controller

Mi Remote controller – мобільний додаток від компанії Xiaomi, який спочатку був частиною екосистеми бренду. З його допомогою можна дистанційно керувати побутовою технікою: телевізором, кондиціонером, проектором, TV-приставкою тощо.
Просто — це пульт дистанційного керування, який працює за допомогою ІЧ-порту. Крім того, підтримуються пристрої, які працюють через інтернет-з’єднання.

Як використовувати Mi Remote controller?

Спочатку потрібно завантажити Mi Remote controller, а потім зайти до нього. У головному меню натисніть кнопку «Додати пульт». З’явиться список доступних пристроїв для підключення. Потім виберіть потрібний пристрій: телевізор, наприклад, виробника.

Далі потрібно навести смартфон тією частиною, де у нього розташований ІЧ-порт на вибраний пристрій та дотримуватися інструкцій на екрані. Налаштувавши параметри, ви зможете використовувати його для дистанційного керування побутовою технікою.

Важливо!

Додаток працює тільки на смартфонах або планшетах, на яких є інфрачервоний порт.

При вході в застосунок відображатимуться всі підключені пульти. Ви просто вибираєте потрібний і починаєте керування.

Завантажити Mi Remote controller можна безкоштовно. Встановлюється на мобільні пристрої під керуванням операційної системи Android.

Особливості додатку

На пульті відображаються всі необхідні клавіші для керування тим чи іншим видом техніки. Зручно, що крім ІЧ-порту, програма синхронізується з деякими пристроями через Wi-Fi. Наприклад, з TV-приставкою Mi Box або іншими смарт-телевізорами, які мають модуль Wi-Fi.

На смартфонах Xiaomi це стандартний застосунок. Якщо ж у вас мобільний пристрій іншого виробника, ви все одно можете встановити Mi Remote controller. Після інсталяції мову можна переставити з англійської на російську.

Якими пристроями можна керувати?

  • Mi TV та MiBox — розумні приставки та телевізори від Сяомі.
  • Смарт-ТВ та ТБ-приставки інших виробників.
  • Кондиціонери та вентилятори.
  • Звукові пристрої, програвачі, ресивери та тюнери.

Спочатку у списку йдуть популярні бренди, а згодом маловідомі. Але ви все одно зможете знайти потрібного виробника, тому що розробники постійно додають нові пристрої.
Це найпопулярніша техніка, якою керують за допомогою МІ-пульта. Щоб безкоштовно завантажити Mi Remote controller c Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange