Strava Біг та велоспорт – GPS

«Strava Біг та велоспорт – GPS» — мобільний додаток, який записує дані ваших тренувань, допомагає стежити за прогресом та спілкуватися з іншими любителями тренувань.
Розроблено для людей, які займаються велоспортом, бігом та спортивною ходьбою. По суті це комунікаційна платформа, яка дозволяє спілкуватися, знаходити однодумців і ділитися з ними своїми досягненнями.

Поділіться своїми спортивними пригодами з друзями: завантажуйте фотографії з прогулянок, розповідайте про цікаві моменти та вихваляйтеся досягненнями. Все це можна робити безкоштовно, так само як і завантажити «Strava Біг та велоспорт – GPS».

Особливості додатку «Strava Біг та велоспорт – GPS»

Відстежує фізичну активність

Ваші фізичні показники відстежуються та показуються в реальному часі. Дані зберігаються, тому їх можна переглянути після занять. Додаток фіксує такі дані:

  • Пройдена відстань, темп руху та швидкість пересування
  • Набір висоти
  • Кількість витрачених калорій

    Індивідуальні завдання

У додатку кожен місяць доступні нові завдання, які дозволяють покращувати свої фізичні показники. Це робиться спеціально, щоб прогрес у тренуваннях не зупинявся. До того ж інтерактивний формат завдань дозволяє завжди бути в тонусі: ви з цікавістю проходите завдання, відстежуючи власний прогрес.

Завантажити «Strava Біг та велоспорт – GPS» можна на смартфони з операційними системами Андроїд та iOS.

Порівняння своїх показників

У додатку можна встановити ділянки, на яких ви постійно тренуєтеся, а потім порівнювати свої результати. Це зручно, тому що ви бачите, в який бік йдуть зміни.

Тренування з друзями

У додатку можна відстежувати активність друзів, щоб переглянути їх результати, прокоментувати або порівняти зі своїми показниками.
Усередині є клуби, до яких можна приєднатися. Ви вчасно дізнаєтеся про майбутні події у вашому районі та зможете брати участь в обговореннях.

Синхронізація із пристроями

Додаток працює з пульсометром, смарт-годинником та іншими трекерами фізичної активності. Щоб синхронізувати пристрій із додатком, потрібно встановити «Strava Біг та велоспорт – GPS» на смартфон, а потім увімкнути синхронізацію через Bluetooth. Завантажити додаток можна безкоштовно з Play Market або App Store — перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange