Трансляція на телевізор (Cast to TV)

Трансляція на телевізор (Cast to TV) — мобільний додаток, за допомогою якого можна транслювати інформацію з екрана смартфона на телевізор, а також надсилати локальні файли.
Додатком зручно користуватися, коли потрібно передати на Chromecast, Xbox One або Smart TV локальні файли з вашого пристрою. Це можуть бути відео, зображення або музика.

Щоб дивитися відео на великому екрані, потрібно встановити Cast to TV на смартфон або планшет, а потім підключити його до ТВ-приставки.

Переваги додатку

Основна перевага – передача відео на телевізор. Ви можете транслювати локальний файл або відео з Ютуба. У будь-якому випадку це зручніше, ніж дивитися ролики на маленькому екрані смартфона.

Програма автоматично знаходить пристрої, якими можна транслювати файли з вашого смартфона. Сумісно з такими системами:

  • Chromecast від Google
  • Популярний Xbox One, а також Smart TV від LG, Samsung, Sony, Panasonic
  • Більш рідкісні Amazon Fire TV та Fire Stick,

Як використовувати програму «Трансляція на телевізор»?

Ви можете увімкнути з телефону кіно на телевізорі, згорнути програвач і займатися іншими справами на смартфоні. Також це зручний спосіб транслювати з мобільного сервіси потокової музики чи відео. У програмі можна зупинити або перемотати відтворення, зробити звук голоснішим або тихішим.

Можна встановити чергу відтворення — це зручно, коли потрібно показати кілька роликів у певній послідовності. Наприклад — під час презентації проекту або перегляду фотографій з відпустки разом із друзями.

Завантажити програму «Трансляція на телевізор» можна і для того, щоб керувати телевізором за допомогою смартфона, як пультом дистанційного керування.

Для яких пристроїв підходить додаток?

Завантажити “Трансляція на телевізор (Cast to TV)” можна на пристрої під керуванням Android. Розробники планують додати версію для iOS, тому скоро можна буде використовувати його у зв’язці з Apple TV.

Щоб передавати зображення з мобільного пристрою на телевізор, він має мати підтримку Wi-Fi. Таким чином, вам не знадобляться додаткові шнури передачі файлів, як це було раніше.
Щоб підключення залишалося стабільним, потрібний доступ до швидкісного інтернету. Також перевірте оптимізацію батареї на смартфоні: програма має працювати без обмежень системи.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange