Kasta – модний маркетплейс

«Kasta – модний маркетплейс» – мобільний додаток, що виконує функцію інтернет-магазину. Тут можна купити взуття, одяг та аксесуари. Ця платформа є одним із найбільших модних майданчиків в Україні.
Понад 10 років компанія відкриває покупцям як бренди з усього світу, і локальних виробників. Онлайн-покупки – це швидко, просто і недорого, вказує Каста.

Завантажити додаток “Kasta – модний маркетплейс” можна безкоштовно. Тут ви знайдете не тільки одяг та взуття на кожен день, але речі, в яких почуватиметеся максимально комфортно.

Переваги додатку Kasta

Більше 500 0000 товарів у каталозі

Окрім одягу, взуття та аксесуарів, тут представлені й інші категорії товарів:

  • Парфумерія
  • Косметика
  • Гаджети та техніка для дому
  • Товари для спорту та відпочинку

Кожен товар має докладну картку з описом: ви можете подивитися характеристики речі, що цікавить, детальні фотографії товару, вибрати відповідний розмір і зробити онлайн-замовлення.

Топові бренди

Щоб купити брендові речі, не потрібно їхати до торгового центру чи європейського аутлета. Більше 100 топових брендів знаходяться у вас у кишені – задля цього варто встановити «Kasta – модний маркетплейс».

Акції та знижки на улюблені товари

У спеціальному розділі можна встановити нагадування про старт улюблених акцій із найкращою ціною. Таким чином, зручно заздалегідь планувати покупки: ви бачите, на який бренд або товарну позицію магазин збирається зробити знижку, тому ставите собі нагадування.

У день початку акції або знижки, програма відправить на ваш пристрій пуш-повідомлення про те, що акція, що цікавить, вже почалася.

Списки бажань та бонусу на покупки

В одному місці ви можете зібрати улюблені товари та відстежувати їх. Слідкуйте за змінами цін, щоб купити товар, що сподобався, за найкращою вартістю.

А якщо ви запрошуватимете у додаток своїх друзів, які будуть робити покупки, ви отримаєте по 75 гривень за кожного нового покупця. Ці бонусні гроші можна витратити у магазині.

Безлімітний шопінг

Замовляйте приміряння речей безкоштовно! За щомісячну плату ви отримуєте можливість спілкуватися безпосередньо зі службою підтримки, яка допоможе вибрати відповідний розмір, та безкоштовно відправить вибрані речі – вам не потрібно платити за доставку.
Щоб завантажити «Kasta — модний маркетплейс» на Android або iOS, перейдіть за посиланням нижче на Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange