Netflix

Netflix – це провідна у світі платна платформа, на яку ви отримуєте доступ до унікальних серіалів, фільмів та передач. А цей мобільний додаток створений для того, щоб ви в будь-якій точці земної кулі отримували доступ до улюбленого контенту.
У вас може виникнути питання: а навіщо платити за контент гроші, якщо його можна знайти на піратських сайтах чи торентах, у крайньому випадку?

А річ у тому, що цей сервіс випускає якісні та унікальні відеороботи: фільми, серіали, програми та шоу. За добрий та оригінальний відеоконтент на Заході звикли платити. Для них сума 8-12 євро на місяць – це копійки, а для мешканців країн СНД – це більш відчутна сума.

Але ми вважаємо, що варто завантажити Netflix на смартфон або планшет і подивитися їх проекти. Наприклад, Чорне дзеркало, інтерактивний серіал, де ви можете впливати на сюжет. Наприклад, вибираючи, що питиме за сніданком головний герой, ви створюєте унікальну розв’язку.

Основні функції

  • Безкоштовна пробна версія на місяць. Після встановлення програми ви стаєте учасником Netflix-клубу, і протягом одного місяця безкоштовно дивіться все, що є на сервісі. Це зручно, тому що за один місяць ви ближче познайомитеся з ним і зможете ухвалити рішення: продовжувати передплату чи ні.
  • Можна дивитися весь відеоконтент у необмеженій кількості та у будь-який час.
  • Анонси нових серіалів, що постійно додаються. Вибирайте із будь-яких жанрів.
  • Дивитися можна на телефоні чи планшеті. Якщо ви купите підписку на мобільному пристрої, зможете продовжити перегляд фільму або серіалу на ПК, телевізійній приставці або консолі.
  • Залишайте свої рецензії на фільми та серіали – це допоможе видавцям створювати контент, який буде ще цікавішим для користувачів.

Завантажити Нетфлікс на мобільний пристрій можна безкоштовно. А ось потім потрібно правильно налаштувати його під ваші потреби.

Налаштування Netflix

Спочатку потрібно вибрати один із трьох пакетів:

  1. 8 євро на місяць: дивитися контент можна з одного пристрою, якість зображення буде просто гарною.
  2. 10 євро на місяць: можна дивитися на двох пристроях, якість картинки підвищується до HD.
  3. 12 євро на місяць: чотири пристрої для перегляду, якість зображення ULTRA HD.

Перший місяць підписки – безкоштовно, як вітальний бонус від сервісу. Але є одне «але»: банківську картку треба прив’язати одразу. Тому якщо ви не захочете продовжувати платну передплату, її краще відключити заздалегідь. В іншому випадку гроші спишуться з вашого рахунку.

Контент

Після налаштування відкриється вікно, де вам запропонують вибрати три серіали. Це потрібно для того, щоб сервіс міг запропонувати контент, що відповідає вашим інтересам.

Майже 90% контенту є російською або субтитрами. Це зручно, тому що якщо ви не знаєте англійської, то все одно зможете подивитися фільм або серіал, що сподобався.
Встановити Netflix безкоштовно можна з Play Маркет або App Store, перейшовши за посиланням під цим текстом. Далі дотримуйтесь нашої інструкції та насолоджуйтесь переглядом.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange