ShareMe

“ShareMe” – це мобільний інструмент, за допомогою якого ви зможете обмінюватися файлами між телефонами без підключення до мережі інтернет. Якщо вам потрібно терміново надіслати документи, а інтернет відсутня програма «ShareMe» обов’язково впоратися з цим завданням.
Перевага інструменту полягає в тому, що користуватися ним дуже просто та зручно. Передача файлів відбувається миттєво, а також багато функцій дозволяють працювати в додатку з великим комфортом.

Ви можете скачати “ShareMe – #1 file sharing & data transfer app” на свій смартфон безкоштовно. Усі функції доступні користувачам без будь-яких обмежень.

Переваги ShareMe

Швидкість роботи

Ви можете обмінюватися файлами практично миттєво, всього зробивши кілька кліків. Будь-якого розміру ваш файл, 1 або 1000 мб. Якщо ви вирішите надіслати документ за допомогою даного інструменту, а не стандартному Bluetooth, розмір не матиме значення. Також вам не знадобиться і кабель USB.

Можливості

Довелося зупинити передачу? Не біда, ви завжди можете продовжити з перерваного моменту. Програма запам’ятає, де ви зупинилися і продовжить операцію без перезапуску, вам потрібно тільки зробити один клік.

До речі, встановити “ShareMe – #1 file sharing & data transfer app” та користуватися інструментом ви можете на будь-яких пристроях під керівництвом операційної системи Android.

Зручність

Для комфорту користувачів розробники намагалися створити максимально зручний та зрозумілий інтерфейс. Ваші файли будуть акуратно розсортовані на категорії, що полегшить їх пошук.

Також була розроблена пошукова система, тому будь-який документ ви зможете знайти за ключовим словом або назвою. Крім документів і файлів, ви зможете обмінюватися з друзями своєю музикою, відео, а також музикою.

Додаток підтримує кілька популярних мов, таких як: англійська, російська, португальська, українська, китайська, а також іспанська. Виберіть зручний для себе та користуйтесь додатком без будь-яких обмежень.
Щоб встановити “ShareMe – #1 file sharing & data transfer app” на свій смартфон вам достатньо перейти за посиланням нижче. Play Market це офіційне джерело, а отже, всі оновлення приходитимуть і встановлюватимуться автоматично.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange