Reddit

Reddit – мобільний додаток для обговорень різних тем. Вибирайте тему, що вас цікавить, і приєднуйтесь до обговорення. Додаток допомагає перебувати на хвилі свіжої інформації, щоб не гортати годинами новинні сайти. Все, що потрібно знати про події у світі прямо зараз, вже є на Реддіт.
Тут насамперед з’являється будь-яка корисна інформація. Якщо ви працюєте в журналістиці, або ваша робота якось пов’язана з подіями, то цей застосунок допоможе першим дізнаватися про всі важливі події.

Завантажити Reddit можна безкоштовно за посиланням нижче.

Переваги застосунку Reddit

Два в одному

Це форум + стрічка новин. Тут ви маєте можливість підписуватися на гілки, що вас цікавлять, щоб у стрічки показувався тільки той контент, який вам цікавий.

Найкращі меми та забавні відео починаються звідси. Якщо їх оцінили користувачі Reddit, то, напевно, незабаром ви побачите їх на просторах інтернету.

Діліться інформацією з іншими

Розповідайте іншим людям, про все, що вам цікаво. Висловлюйте свої думки та ділитесь ними з іншими людьми. За ваші пости додаток нараховує бали – “Карма”, які впливають на ваш рейтинг. Що рейтинг — тим більше читачів, і можливість монетизувати ваш блог.

Завантажити Reddit можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Стрічка новин

На головній сторінці ви побачите пости лише на ті теми, на які підписалися. Щоб не переглядати непотрібні новини, рекомендуємо обов’язково зробити підписки на теми, що вас цікавлять.

Зверху є фільтр, за допомогою якого можна налаштувати публікації за датою виходу чи популярністю. Це важлива функція, тому що коли у вас багато підписок, то навіть серед них можна загубитися і пропустити по-справжньому важливу інформацію.

Живі коментарі

Насамперед встановити Reddit потрібно і заради коментарів. По суті це форум, на якому можна обговорити будь-які теми з людьми з усього світу. Бажаєте отримати потрібну інформацію, запитати поради чи уточнити це? Все це реально в один клік: просто залиште свій коментар і чекайте відповіді від інших користувачів.

Кастомізація

Навіть у такому додатку можна налаштувати зовнішній вигляд за допомогою колірних тем, а також деякі функції: показ повідомлень та швидке перемикання між обліковцями, якщо у вас їх кілька.
Щоб завантажити Reddit на мобільний пристрій із офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange