Homescapes

Homescapes – це мобільна гра для пристроїв на базі операційної системи Andorid та iOS. Основна мета гри – створити інтер’єр для кожного приміщення великого особняка. Щоб відкрити предмети, потрібно проходити класичну головоломку “три в ряд”.
Вам потрібно облаштувати та прикрасити будинок. Паралельно потрібно проходити міні-завдання: нагодувати кота і отримати нагороду, розгадати головоломку, виконати якесь доручення.

На перших рівнях гра проходить швидко: ви швидко складаєте “три в ряд” і отримуєте потрібну кількість грошей. Але далі загадки ускладнюються. На кожен рівень приділяється певна кількість часу. Потрібно виконати якнайбільше завдань, щоб заробити монети.

Завантажити Homescapes можна для того, щоб «вбити» час в очікуванні (наприклад – у дорозі). Оскільки тут все зводиться до того, щоб перейти до наступного рівня, гра затягує і час летить непомітно.

Ігровий процес Homescapes

Проходячи рівні, ви заробляєте монети. За них можна придбати предмет інтер’єру. Зазвичай вам дають кілька варіантів: лампа у трьох кольорах, кілька візерунків на паркеті тощо. Суть у тому, що проходячи внутрішні завдання, ви заробляєте гроші та облаштовуєте інтер’єр.

За проходження рівня також видаються зірки. За них можна зробити потрібну роботу по дому: полагодити кран, прибрати в кімнаті і т.д. Вони впливають на те, як швидко ви просунетеся за сюжетом.

Якщо ви не вирішуєте завдання за один раз – забирається одне життя. Усього їх 5 штук і це цінний ресурс у грі: щоб відновити одне життя, потрібно 30 реальних хвилин.

Встановити Homescapes можна, перейшовши за посиланням під цим текстом.

Сюжет

Головний герой – це дворецький Остін. Він приїжджає до своїх батьків і дізнається, що вони хочуть продати будинок через труднощі у його утриманні. Звичайно, він робити цього не хоче, тому просить допомоги у вас.

До слова: у грі дуже багато діалогів, але вони приємні та добре доповнюють сюжет.

Особливості гри Homescapes

Життя

Вони з’являються кожні 27 хвилин реального часу. Щоб пройти рівень, вам дають 5 життів. Якщо ви їх витрачаєте, потрібно або чекати на відновлення, або прискорити його.

Зробити це можна так:

  • Попросіть ваших друзів на Фейсбуці поділитися життям. Для цього потрібно підключити гру до соцмережі (ця дія дає ще 1 000 золота) та надіслати запрошення друзям.
  • Можна перевести час у налаштуваннях смартфона на кілька годин вперед і перезапустити гру. Це хитрий метод, але не найзручніший.

Завдання

У нижньому лівому кутку є значок планшетного ПК. Натиснувши на неї, ви відкриєте вікно з поточними завданнями. За проходження рівнів ви отримуєте зірки та монети. Щоб отримати доступ до завдань, потрібно мати зірки все взаємопов’язане.

Виконуючи завдання, ви відкриваєте нові рівні. З кожним рівнем вони вимагають все більше зірок та життів, але це і є фішка гри. Тому в головоломках потрібно приймати рішення швидко, але без суєти — так ви заробите більше важливих ресурсів.
Завантажити Homescapes з Play Market або App Store на смартфон або планшет можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange