Project Makeover

Гра Project Makeover створена для тих, хто хотів би спробувати себе у ролі стиліста та дизайнера інтер’єру. Вам належить змінити життя на краще героїв гри.Про гру Project Makeover

У грі ви один із головних стилістів компанії “Project Makeover”. Кожен рівень до вас приходитимуть різні герої з різними історіями життя. Вам необхідно уважно вивчити історію кожного замовника та на основі цього створити для героя новий образ та повний ремонт у його житлі.

У грі вам потрібно буде збирати гроші на перетворення. Це ви робитимете збираючи кольорові форми та речі. На перших рівнях гри вам будуть доступні безлімітні ходи, після 5-го рівня гра ускладнюється і кількість ходів буде обмежена.

Про функціонал гри Project Makeover

Зміна зовнішності

На кожний рівень у вас буде новий герой. Не завжди вони чисті. Тому перетворення часто починається з миття голови, обличчя чи всього тіла.

Далі вам потрібно буде вибрати новий образ. Стрижка, укладання, макіяж, пірсинг і таке інше (все залежить від історії вашого героя).

Перетворення стилю

Далі вам потрібно буде змінити стиль одягу вашого героя. Залежно від його історії вам потрібно підібрати образ. А саме:

  • Верх одягу (сорочка, футболка, кофта).
  • Низ одягу (джинси чи штани, спідниці).
  • Взуття
  • Аксесуари.

Зміна та покращення житла

Зробіть ремонт у вашого персонажа вдома залежно від нового образу. Прибирання, ремонт, вибір меблів та деталей інтер’єру, які підкреслюватимуть нове “Я” вашого персонажа.

Показ

Наприкінці всіх перевтілень ви зробите показ та порівняєте всі зміни вашого героя.

Платіжна система у грі Project Makeover

У грі є кілька видів платіжної системи.

  • Монети ви заробляєте граючи в кубики і витрачаєте їх на перетворення ваших героїв та їх житла.
  • Паперові гроші ви також заробляєте граючи в кубики, але витратити ви їх можете пройшовши VIP рівень кубиків. Придбати на них ви можете ексклюзивні речі для ваших героїв або для себе.
  • Кристали ви отримуєте за добрий результат після перетворення. Витратити ви можете в ігровому режимі кубиків, якщо у вас закінчуватися ходи. Сплативши кристалами, ви продовжите свою гру.
  • Життя. Кожні 15 хвилин гра вам дає одне нове життя для гри в кубики та заробляння монет та паперових грошей на перетворення.

Для більш цікавої гри у вас буде сюжетна лінія з дуже неприємною та злою стилісткою. Яка всіма способами відібрати у вас клієнтів. Чи не дайте їй це зробити.
Гра доступна для операційних систем Android та iOS. А скачати гру з офіційних джерел ви можете в App Store та Play Market за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange