Harry Potter Hogwarts mystery

Гра для справжніх шанувальників довгої та захоплюючої історії про Гаррі Поттера. Хогвартс відкритий для вас. Спробуйте себе у ролі учня-чарівника.Про гру Harry Potter Hogwarts mystery

Гра доступна кількома мовами: англійська, французька, італійська, португальська, німецька, іспанська та всі азіатські мови.

Для початку вам потрібно буде створити свого персонажа. Перший вибір буде – чарівник (хлопчик) або відьма (дівчинка). Далі ви можете покращити свого героя:

  • Вибрати колір та зачіску.
  • Колір шкіри.
  • Розмір і форму очей, носа, губ та брів.

На початковому етапі у вас буде невеликий вибір, але з кожним пройденим рівнем ви зможете відкривати чи купувати нові варіанти для покращення зовнішності.

Хід гри

Після створення персонажа вам доведеться познайомитися з вашою майбутньою подругою Рован. Вона підкаже вам, що треба зайти в книгарню та купити книжок для навчання магії та купити чарівну паличку у знаменитій лавці “Олівандера”.

Містер Олівандер допоможе вам підібрати відповідну паличку для заклинань.

Після цього ви потрапите до школи Хогвартс на хогвартському експресі. І вирушите відразу на церемонію розподілу — це відбуватиметься у головній залі школи за участю директора Дамблдора, професорка Макґонеґел і, звичайно ж, розподільчого капелюха.

Основним завданням на перший курс у школі Хогвартсу буде отримання кубка факультету. Вам необхідно буде проходити квести, вчити заклинання, готувати магічні зілля та вчиться літати на мітлі.

Ви навчатиметесь в школі 5 років. І щороку у вас накопичуватиметься досвід.

Основною фішкою гри є те, що ви вивчатимете справжні заклинання та рецепти зілля, які були у фільмах про Гаррі Поттера. Наприклад заклинання:

  • Люмос.
  • Вінгардіум левіоса.
  • Експеліармус.
  • Аллохмара.
  • Нокс.

Дизайн та атмосфера гри

Гра дуже реалістично зроблена. Тут ви побуваєте в головному залі, який точнісінько як у фільмі. Ви будете їздити потягом, ходити по будівлі Хогвартсу і, звичайно ж, приходити до Хагріда, щоб погодувати Клювокрила.

Дуже атмосферна та містична гра, де на 100% ви відчуєте себе головним героєм легендарної історії.

Гра підтримується операційними системами Android та iOS, і вона абсолютно безкоштовна.

Швидше завантажуйте гру та заглиблюйтеся в атмосферний світ магії та таємниць разом із учнями та професорами Гоґвортсу.
А скачати гру ви можете з офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange