GoDog

«GoDog» ‒ це мобільний додаток, з яким ви можете почати дресувати свого собаку. Бажаєте навчити свого вихованця різним командам? Чи вам цікаво, скільки часу потрібно приділяти прогулянці з вашим улюбленцем, залежно від його породи та віку? Тоді ця програма точно вам підійде.
Усі уроки у додатку покроково описані досвідченими кінологами. Ведіть щоденник здоров’я вашого песика та отримуйте нагадування, коли вихованцю необхідно зробити щеплення або прийняти ліки.

Встановити «GoDog» та користуватися ним ви можете абсолютно безкоштовно. Завантажити програму можна на пристрої під керівництвом Android або iOS.

Чому варто обрати “GoDog”?

Покрокові відеоуроки

Ви вже знаєте з опису вище, що всі уроки та навчання записані професійними кінологами. Заняття максимально зрозумілі та покроково розписані фахівцями. Вам залишається лише дотримуватися інструкції. Крім відеоуроків, ви також знайдете корисні ідеї для ігор зі своїм улюбленцем.

Безкоштовні статті в додатку допоможуть вам порозумітися зі своїм вихованцем і вплинути на його поведінку. Вмотивуйте свого чотирилапого друга до занять і не допускайте поширених помилок при дресуванні.

Дресування з додатковими інструментами

Для покращення результату, розробники додали в застосунок такі інструменти як клікер та свисток. Ці інструменти доступні користувачам безкоштовно. Як показує практика, клікер підвищує ефективність дресування на 40%.

Як це працює? Коли ваш песик правильно виконав елемент, натисніть на кнопку клікера і дайте вихованцю шматочок улюблених ласощів. Таким чином, ви зможете зменшити кількість часу необхідного для вивчення нової команди. Просто скачайте «GoDog» на свій пристрій і спробуйте вивчити новий трюк з вихованцем.

Інші можливості

Всі господарі собак знають, що до кожного вихованця необхідний особливий підхід. Після того як ви завели чотирилапого, вам потрібно побудувати графік прогулянок, який враховуватиме індивідуальні особливості вихованця. У додатку є трекер вигулу, який допоможе впоратися з цим завданням. Просто введіть дані, а система автоматично розрахує та підкаже рекомендований час для вигулу собаки.

Також у додатку «GoDog» є досить велика бібліотека, з корисними статтями про собак. Там ви зможете знайти інформацію про необхідність щеплень, захист від паразитів і т.д. Вся інформація ретельно перевірена та відсортована експертами, так що ви точно не зможете нашкодити своєму чотирилапому другові.
Ви можете завантажити «GoDog», щоб правильно виховувати та піклуватися про здоров’я свого собаки. Завантажити програму ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange