XRecorder

XRecorder — мобільний додаток для запису смартфона або планшета, що відбувається на екрані. Використовується для створення відеоскриншотів. На ньому не буде водяного знаку програми: це зручно, тому що на відео видно всю інформацію, яка не закрита графічними елементами.Для чого може стати в нагоді запис з екрана XRecorder?

Відео, яке не можна завантажити

Якщо вам потрібно завантажити важливу інструкцію або інше відео, але немає технічної можливості, можна зробити запис екрана. Записуйте відео уроки в форматі HD, щоб переглядати їх у зручний час.

Проводите важливу відеоконференцію? Чи не хочете упускати важливі деталі? Запишіть відео з екрана, щоб переглянути його у зручний час.

Так ви не пропустите важливих моментів – вони завжди будуть під рукою в смартфоні або планшеті. Завантажити XRecorder та використовувати можна безкоштовно.

Чи часто граєте на смартфоні? Записуйте ігрові сесії та ділитесь ними з друзями! Відео може бути будь-якої тривалості. Головне — щоб вистачило пам’яті пристрою або картки пам’яті.

Скріншоти

Також можна робити скріншоти екрана, зберігаючи у внутрішню пам’ять пристрою важливі моменти. Наприклад, щоб не реєструватися в Pinterest для пошуку та збереження референсів по потрібній тематиці, можна просто створити скріншот.

Основні переваги та особливості програми XRecorder

 

  • Запис відео: записувати можна в HD-форматі, роздільна здатність від 240 до 1080p.
  • Немає обмеження часу запису відео — записуйте стільки, скільки потрібно.
  • Зручне плаваюче вікно для контролю запису. Одним натисканням відкривається вікно, в якому можна розпочати запис, поставити на паузу або почати новий.
  • Є таймер зворотного відліку: приготуйтеся до запису за кілька секунд до старту, щоб увімкнути його в потрібний момент.
  • Поділитися створеним матеріалом можна у соціальних мережах.
  • Можна встановити «Запис екрану XRecorder» на смартфон або планшет.

Додаткові функції

  • Редагування відео прямо у додатку. Можна обрізати, змінити швидкість відтворення, додати музику фону.
  • Функція накладання фронтальної камери на запис: записуйте ваше обличчя, коли програма записує інформацію на екрані смартфона. Це зручно, якщо потрібно дати коментарі до якогось відео чи інструкції та надіслати запис іншій людині.

Завантажити «Запис екрану: знімати відео з екрану, XRecorder» можна безкоштовно з Play Market або App Store за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange