Google+

Соціальні мережі — це обов’язковий елемент у житті кожної людини. І компанія Google™, яка потужно «увірвалася» в житті людей у всьому світі, створила свою версію. Що це таке і навіщо для цього мобільний додаток? Давайте розумітися.
Щоб мати можливість робити публікації, і переглядати записи ваших друзів з Google Plus™, рекомендуємо вам встановити однойменну мобільну програму. При першому вході в обліковий запис система вам автоматично запропонує контакти знайомих людей: близьких, друзів і колег.

Основні функції та переваги Google+

  • Ви можете завантажувати фотографії та відео з високою роздільною здатністю. Мабуть це основна функція, яка приваблює користувачів. Адже тут можна ділитися своїм контентом із передплатниками, не турбуючись про низьку якість.
  • Google Hangouts ™ – це система голосового та відеозв’язку, яка дає “фору” більш відомим месенджерам. І знову справа як: компанія пропонує практично ідеальний зв’язок без перешкод, що ідеально підходить для ділових нарад, конференцій та просто дружніх бесід.
  • Функція «Кола» — це ще одна серйозна відмінність від інших соціальних мереж. Спочатку ви можете розділити всі контакти на чотири групи: «Сім’я», «Друзі», «Знайомі», «Підписки». Крім того, можна створювати додаткові кола, щоб було зручніше розділяти контакти та швидко знаходити потрібних людей.

Функція «Круги» дозволяє вам самостійно контролювати конфіденційність матеріалів, що публікуються. Працює це просто: ви вказуєте коло, яке побачить цю новину і все – люди з інших кіл не побачать її. Це зручно, тому що тепер не можна мати одну сторінку в соціальній мережі та користуватися нею як в особистих, так і в робочих цілях.

Що стосується Google Hangouts, то це найкращий додаток до соціальної мережі для ділових людей. Ви можете створити відеоконференцію з 9-ма учасниками та одночасно демонструвати їм свій екран.

Для блогерів, які часто публікують довгі текстові матеріали, Google+ може стати улюбленим майданчиком. Справа в тому, що тут відсутні обмеження щодо кількості символів, як на інших майданчиках (наприклад, у Instagram з обмеженням 2 000 символів).
Незалежно від вашого віку та соціального статусу, ви обов’язково знайдете щось цікаве для себе. Перейдіть за посиланням, встановлюйте Google Плюс з Play Market або App Store на свій мобільний пристрій і починайте ділитися цікавим контентом без обмежень з близькими та друзями.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange