Security Master

Перед вами Security Master – оновлена версія антивірусної утиліти CM Security для смартфонів та планшетів на базі операційної системи Android. Він простий у використанні, швидкий та добре захищає смартфон від більшості мобільних вірусів.
Цей додаток поєднує в собі відразу дві програми: антивірус, який захищає від небезпечних програм та оптимізатор. Це дає можливість не лише захищати телефон, а й прискорити його роботу.

Встановивши Security Master, насамперед вам потрібно перевірити вразливості в системі та критичні помилки, які впливають на працездатність смартфона. Це збільшує швидкість роботи пристрою та звільняє внутрішню пам’ять від непотрібних файлів. Знайдені проблеми легко забираються: просто натисніть на велику кнопку, яка з’явиться після аналізу.

Переваги CM Security

Security Master встановили понад 100 мільйонів користувачів, і воно має оцінку 4.7 бала з 5. Це гарантія того, що утиліта дійсно працює ефективно. Крім того, останнім часом Google Play знижує рейтинг тих програм, у яких спостерігаються часті помилки та збої. У випадку з цією утилітою, їхня кількість мінімальна, що відразу видно за рейтингом.

Основні функції

  • Антивірус легко знаходить троянські програми, віруси та інші шпигунські програми, які можуть заразити телефон. Все це можливо завдяки тому, що досвід розробників складає 16 років.
  • Чищення сміття, яке видаляє непотрібні файли, таким чином, прискорюючи роботу телефону.
  • Очищення завантаження фону. Майстер очищення зупиняє програми, які висять у фоні та споживають зайву енергію. Це допомагає оптимізувати роботу смартфона та прискорити його роботу.
  • SafeConnect VPN – це функція, яка допомагає обійти місцеві заборони та відвідувати будь-які сайти, які вам заманеться. Проксі-сервер тепер можна змінювати, щоб змінювати IP-адресу та отримувати доступ до потрібних сайтів.
  • Зручне блокування програм: ви можете захистити свої дані, використовуючи для запуску будь-якої програми PIN-код або сканер відбитка пальців.
  • Геолокація: якщо ваш смартфон втрачено або вкрадено, його можна швидко знайти. Також можна заблокувати телефон, щоб зловмисники не отримали доступу до інформації.

Security Master – це оновлений антивірус від команди розробників Cheetah Mobile, який дозволяє захистити ваш мобільний пристрій на 100%, а також прискорити його роботу.
Оновити або завантажити Security Master з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange