Deezer

Deezer – мобільний додаток з музикою. Величезний вибір музичних жанрів, плейлистів та подкастів для вас. Додаток підтримує ОС iOS та Android.
 Аналоги Deezer – Spotify, YouTube music, Apple Music та SoundCloud.

Основне про Deezer

У додатку є платні функції (слухати музику офлайн, зберігати трек на телефон та слухати у фоновому режимі), але з початку війни для всіх мешканців в Україні Deezer зробив безкоштовними всі свої функції до закінчення воєнних дій.

Ваші музичні уподобання

У додатку Deezer вам спочатку потрібно буде вибрати мінімум 3 ваших улюблених виконавців, на основі їх додаток підбере вам перші плейлисти та пропозиції. Далі ви можете вказати конкретний ваш улюблений жанр музики та додати улюблені пісні до себе у “Вибрані”.

Підбірки

Підбірки та плейлисти підбираються за вашими запитами в пошуку пісень, часто прослуховування пісні або конкретного виконавця, жанрі та стилі музики.

Функціонал Deezer

Головна сторінка

Тут ви зможете знайти:

 • Перелік ваших улюблених виконавців, яких ви можете додавати або прибирати зі списку “Улюблених”.
 • Підбірку за участю ваших обраних виконавців, і не лише.
 • Рекомендовані плейлисти, які можуть вам сподобатися.
 • 100% – пісні лише одного вашого обраного виконавця.
 • Категорії та жанри.
 • Новинки.
 • Пропозиції послухати нових виконавців.
 • Хіт-паради, популярні альбоми та треки.

Подкасти

У додатку подкасти підібрані під будь-який смак та переваги. Тут ви можете вибрати категорію, тривалість, подкасти від радіомереж або редакторів Deezer.

Вибране

Тут зберігатимуться всі ваші улюблені треки, плейлисти, виконавці та навіть альбоми. При Premium підписці ви можете слухати всі збережені треки навіть без підключення до інтернету. Але обов’язково потрібно додати альбом або окремі треки до розділу “Завантажена музика”.

Пошук

Введіть назву пісні, виконавця або назву подкасту і додаток знайде ваш запит. Також можете вибрати одну з категорій у “Рекомендованому”, та підібрати для себе музику під настрій.

Передплата Premium

У Deezer є 3 варіанти Premium підписки:

 1. Family — 6 індивідуальних облікових записів можуть підключити передплату та отримати можливість завантажувати музику на пристрій, слухати музику офлайн.
 2. Premium – слухайте музику без реклами, інтернет підключення не є обов’язковим. А також ви можете підключатися на різних пристроях до свого облікового запису і насолоджуватися безмежними можливостями Deezer.
 3. HiFi – покращений чистий звук для вашого пристрою. Підтримує аудіо пристрої Sonos, Sony, Devialet, Harman Kardon, Denon, Bang & Olufsen, Cabasse та інші.

Додаток доступний для скачування безкоштовно. А скачати додаток Deezer з офіційних джерел ви можете з App Store та Play Market за посиланням нижче.

 App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange