Glovo: доставка з будь-якого магазину

Іспанський стартап Glovo зробив крок уперед у напрямку персоналізованої доставки, і почав співпрацювати з магазинами і навіть аптеками. Тепер, якщо у вас немає часу, щоб купити все, що потрібно, достатньо завантажити Glovo на Play Маркет і замовити це прямо в додатку!
Встановіть додаток “Глово” за посиланням нижче, і подивіться, чи є цей сервіс у вашому місті. Спочатку він працював в Іспанії, Італії, Франції та Португалії, але потім дістався Південної Америки та країн СНД.

Як працює мобільний додаток Glovo?

Ідея сервісу проста: ви можете замовити не лише їжу, а й все, що вам потрібно. Вже 50% замовлень припадає не на їжу з кафе та ресторанів, а на електроніку та інші товари. Компанія доставляє ваше замовлення кур’єрами, а замовлення можна зробити у великих торгових мережах, ресторанах та інших закладах.

Кур’єри Глово самі купують потрібні речі і менше ніж за одну годину доставляють їх за адресою. За допомогою цього сервісу можна також надіслати посилку в межах міста. Основна вимога – її вага не повинна перевищувати 9 кілограмів.

Вибрати товар можна у категоріях. Їх декілька:

  • Продукти
  • Подарунки
  • Магазини
  • Ресторани та інше

Як запевняє в компанії, середній час доставки – 35 хвилин. Сплатити можна готівкою при отриманні або одразу в додатку карткою. Якщо ви платите готівкою і вам потрібна здача, це можна вказати при оформленні замовлення. Кур’єр підготує зазначену суму здачі.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться кур’єр у чаті або по телефону. За його переміщенням містом можна стежити онлайн. Після завершення замовлення ви можете поставити йому оцінку.

Ціна доставки – від 1-2 $. Кінцева сума залежить від вашої віддаленості від центру міста.
Застосунок доступний як для Android, так і для iOS. Завантажити Glovo можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange