Google Home

Google Home — мобільний додаток, за допомогою якого можна керувати домашньою екосистемою від Google. Тут налаштовуються та управляються елементи розумного будинку (світильники, камери, замки), а також сам пристрій Google Home.
Ви можете керувати всім будинком в одному місці – це зручно, тому що всі функції розумної техніки завжди під рукою. Наприклад, на вкладці «Дім», програма збирає найчастіші дії, щоб ви мали до них швидкий доступ.

Наприклад, можна приглушити світло в кімнаті перед переглядом фільму або увімкнути музику на колонці. А на вкладці «Стрічка» ви отримуєте інформацію від усіх ваших пристроїв, на яких видно, що відбувалося з ними протягом дня.

Завантажити Google Home можна як на Android, так і на iOS-пристрої.

Особливості додатку Google Home

Керуйте пристроями

У застосунку можна вибрати пристрій, на якому потрібно відтворювати музику або відео, встановлювати необхідну гучність відтворення і т.д.

Також тут можна створити стандартні команди для дій, які ви виконуєте кожен день. Наприклад — щоранку о 07:30 дзвонитиме будильник, а вже о 08:00 розумна колонка розповість про останні новини.

Щоб використати можливості розумних пристроїв на максимум, потрібно завантажити Google Home.

Спостерігайте за будинком віддалено

У будь-якій точці світу можна віддалено спостерігати за будинком за допомогою цієї програми. У ньому можна переглянути повідомлення від усієї розумної техніки, яка підключена до додатку.

Окрім власних розумних гаджетів, ця програма вміє керувати технікою від сторонніх виробників. Зараз у Google Home доступні такі пристрої:

  • Лампочки, світильники, а також системи освітлення та розетки
  • Сигналізації та дверні замки
  • Камери спостереження
  • Колонки та голосові помічники

Також можна налаштувати параметри роботи цих пристроїв. Так як вони підключені до Wi-Fi мережі, керувати їхньою роботою можна з телефону в пару кліків. Є навіть функція пріоритету підключення: можна вибрати, який пристрій має використовувати вищу швидкість з’єднання.
Тонкі налаштування роботи допомагають підлаштувати механіку взаємодії із системою «розумний дім» під ваші вимоги. Зрештою, саме для виконання ваших бажань вона і працює.

Щоб встановити Google Home безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом. Користуватися ним можна також безкоштовно: не потрібно купувати преміум-підписку або дивитися рекламу.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange