Дорожні знаки 2021 Україна

Дорожні знаки 2021 Україна – мобільний додаток для пристроїв на базі ОС iOS та Андроїд, в якому можна за кілька днів вивчити всі знаки для регулювання дорожнього руху.
Усі знаки розділені на категорії: попереджувальні, знаки пріоритету, забороняючі та ін. Тобто, ви можете поступово вивчати їх, проходячи розділ за розділом. Крім знаків та пояснень до них, у додатку є розділ тестування: 600 питань, які розбиті на 30 квитків.

Правильно відповівши на всі питання, ви будете ідеально знати знаки правил дорожнього руху. Вони не будуть викликати складнощів і ви не плутатиметеся на дорозі. Завантажити «Дорожні знаки 2021 Україна» можна безкоштовно.

Особливості додатку

Тестування

Екзаменаційний режим – особливість застосунку. З його допомогою ви закріпите свої знання, пройшовши тестування з усіх видів знаків. Тест можна проходити як за вибраним білетом, так і у випадковому порядку.

За всіма пройденими квитками є статистика: з її допомогою зручно відстежувати успіхи у вивченні знаків. Якщо ви бачите, що в якійсь темі ще не сильні, варто взяти на замітку і пройти розділ ще раз. Коли потрібно знайти якийсь знак, можна скористатися функцією пошуку.

Працює без інтернету

Ви можете встановити «Дорожні знаки 2021 Україна» та користуватися додатком навіть коли немає підключення до інтернету. Це зручно для далекої дороги, коли потрібно з користю провести час, а зв’язок відсутній.

Приємний інтерфейс

Користуватися додатком зручно та зрозуміло. Всі кнопки інтуїтивно зрозумілі та розташовані на своїх місцях. Усього в пару кліків можна знайти потрібний знак, запустити тестування або переглянути свою статистику.

Робота над помилками

Щоб навчання було ефективніше, після неправильної відповіді висвічується віконце, в якому є розбір питання та правильної відповіді. За рахунок цього ви краще запам’ятовуєте теорію, і більше не попадаєтеся на цьому питанні.

Статистика пройдених квитків допомагає вам бачити свої слабкі місця, і підтягувати знання з цих знаків.
Щоб завантажити «Дорожні знаки 2021 Україна» безкоштовно, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Описи

Кожен знак містить детальне пояснення. Ви розберетеся, чим відрізняються між собою схожі знаки і навіщо вони взагалі потрібні. Після освоєння всього матеріалу стане простіше орієнтуватися під час їзди за кермом: знаки читатимуться інтуїтивно, і вам не потрібно буде замислюватися про їхнє значення.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange