Brawl Stars

Brawl Stars – це спрощена MOBA гра для мобільних пристроїв на базі ОС iOS та Android. Користувачі вважають, що це ще один хіт від розробників відомого Clash of Clans компанії Supercell.
У цій грі є частина функцій MOBA жанру:

  • На першому місці – командна гра
  • Персонажі мають різні характеристики та манеру ведення бою; в процесі гри вони стають сильнішими, прокачуючи основну навичку
  • Завжди є спільне завдання, яке важливіше за класичні «бийся з усіма і отримай невелику нагороду»

Під час кожного бою є основне завдання: знищити базу ворога, захищаючи свою базу. Якщо до вас дістануться перші — ви програли. Це основний режим. Але розробники одразу додали і кілька інших режимів, щоб було цікавіше грати.

Можна скачати Brawl Stars на смартфон, і не помітити, як минуло кілька годин. Адже тут є:

  • “Захоплення кристалів”. На карті є шахта, що розташована посередині. На ній з’являється кристал, раз на кілька секунд. Команда для виграшу повинна зібрати 10 кристалів та утримувати кількісну перевагу протягом 15 секунд. Якщо члена вашої команди вбивають – виграє супротивник.
  • “Зіткнення” – це бій в режимі один на один, або команда на команду. Тут потрібно вижити на отруєній карті, попутно борючись із ворогами. Протягом гри ваг герой може ставати сильнішим, забираючи енергію у супротивників.

Це — два найпопулярніші режими серед гравців. Також є ігри, де потрібно зламати сейф противника, просто виграти якомога більше бійок або ж пограти у футбол.

Персонажі в Brawl Stars

Є 22 персонажі, і вони абсолютно не схожі один на одного. Кожен з них має основну здатність, а також ультимейт.

Підвищуючи рівень, зростають показники цих здібностей, і навіть кількість початкових життів. На жаль, інші параметри гравець впливати неспроможна.

Режими в грі змінюються щодня, і під кожен з них підходить той чи інший герой. Але універсального персонажа всім типів битв немає.

Встановити Brawl Stars потрібно лише заради самого ігрового процесу – про нього нижче.

Ігровий процес

Те, що відбувається на вашому екрані – просто. По карті бігають персонажі, вбиваючи один одного і принагідно виконуючи глобальні завдання.

Щоб гра не затягувалася, і не перетворилася на годинну перестрілку, кожен має по три постріли. Потім вони перезаряджаються: саме в цей момент вас може підловити супротивник.

На кожній локації є ландшафт, за яким можна ховатися: кущі, стіни тощо.

Після смерті через кілька секунд герой відновлюється в нижній частині карти. Пару секунд він оточений щитом, який блокує шкоду. Зроблено це для того, щоб противника не вбивали вашого персонажа одразу після воскресіння.

Загальна мета гри залежить від режиму: вижити одному (або парі з другом), зламати сейф противника, зібрати алмази тощо.

Деяким гравцям не подобається, що тут є автоприціл. Точніше, сама суть подобається. Але на початку гри багато хто цілиться вручну, не знаючи про цю функцію, а потім виявляє її випадково.
Встановити Brawl Stars безкоштовно можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange